Soutěže MŠMT pořádané naším DDM

 

 

 

Dům dětí a mládeže, Praha 6-Suchdol, Rohová 7

Rohová 7/540

Praha 6 - Suchdol

165 00

Tel: 2209 21 776

 

 

Výsledková listina dle kategorií

 

 

 

                         

Věc: Krajské kolo konverzační soutěže ve francouzském jazyce konané
dne 29. 3. 2017.

 

Kategorie:

 

a) kategorie ZŠ A1 a A2 - žáci základních škol (a odpovídajích ročníků víceletých gymnázií),

 

b) kategorie SŠ B1 a  B2 - žáci 1. až 3. ročníku všech typů středních škol a odpovídajích ročníků víceletých gymnázií,

 

c) další kritéria pro zařazení do nižších kategorií A1 a B1:

1) maximálně 3 roky studia

 

2) maximálně 12 hodin týdně výuky celkem (konverzace v daném jazyce, příp. mimoškolní výuka)

 

Žák musí vyhovět v obou těchto kritériích. Všichni ostatní přihlášení pak budou patřit do vyšších kategorií A2 a B2.

 

 

Kategorie A1 podle pořadí:   

 

 

1) Jiří Ševčík                 126, 5 b., 4 hod., 4. roč., G Špitálská P9, T. Fousová

2) Johanna Rudolfová       112.5 b., 5 hod., 8. roč., ZŠ Uhelný trh P1, M. Šafránková

3) Klára Kratochvílová      111 b., 3 hod., 4. roč., G Nový PORG P4, Z. Šmídová

4) Lam Anh Nguyen         101,5 b., 6 hod., 2. roč., G J. Patočky P1, B. Škopová

5) Martina Stenzlová       101 b., 3 hod., 4. roč., G K. Sladkovského P3, B. Šídlová

6) David Starý               100,5 b., 3 hod., 8. roč., ZŠ Filozofská P4, D. Veselá

7) Anna Fejtová              98,5 b., 3 hod., 3. roč., G Omská P10,  I. Svobodová

8) Martin Fried               97 b., 5 hod., 3. roč., G J. Gutha-Jarkovského P1, T. Basíková

9) Magdalena Lehká 94,5 b., 3 hod., 3. roč., G Nad Alejí P6, A. Kulhánková

10) Markéta Justová         91,5 b., 4 hod., 7. roč., ZŠ E. Destinnové P6, R. Kadlecová

11) Nicol Reiterová           88,5 b., 4 hod., 3. roč., G Ch. Dopplera P5, S. Samková

12) Nadia Makris             85 b., 3 hod., 7. roč., ZŠ F. Plamínkové P7, M. Eiblová

13) Ema Kándlová              84 b., 3 hod., 8. roč., G O. Pavla P5, B. Kohoutová

14) Magdalena Sirovátková 83,5 b., 4 hod., 7. roč., ZŠ Ostrovní  P1, M. Kolářová

15) Kristýna Korčáková         81,5 b., 3 hod., 4. roč., KG Kozinova P10, H. Nováková

16) Natálie Vytřísalová         80 b., 2 hod., 4. roč., G Nad Kavalírkou P5, A. Alon

17) Eliška Fridrichová           75,5 b., 4 hod., 8. roč., ZŠ Kuncova P5, D. Stejskalová

18-20) Ondřej Kodejš          74 b., 3 hod., 4. roč., G Opatov P4, M. Havlíková

18-20) Kateřina Špálová         74 b., 3 hod., 7. roč., ZŠ Drtinova P5, M. Hrevušová

18-20) Matouš Vodenka         74 b., 3 hod., 3. roč., G Nad Štolou P7,  A. Jančová

21) Alma Bahor                  73,5 b., 3 hod., 3. roč., G Litoměřická P9, V. Klínská

22) Matouš Fiala                 58 b., 3 hod., 3. roč., G Českolipská P9, B. Hamouzová

23) Johanna Jandová           18 b., 3 hod., 4. roč., Trojské gymn. P7, I. Arcia

 

 

Kategorie A2:

 

1) Sofia Allal                 130 b., 4 hod., 9. roč., ZŠ Uhelný trh P1, I. Sochorová

2) Juliana Hudecová         129,5 b., 3 hod., 4. roč., G Českolipská P9, M. Mizeráková

3) Daniel Fousek              120,5 b., 4 hod., 4. roč., G Omská P10, I. Svobodová

4) Tea Sofia Zybartas      112,5 b., 3 hod., 4. roč., G J. Patočky P1, K. Drábková

5) Richard Barac             110 b., 4 hod., 9. roč., ZŠ Horáčkova P4, K. Pokorná

6) Jan Vondráček             105,5 b., 3 hod., 4. roč., G Nad Alejí P6, A. Kulhánková

7) Veronika Zemanová         104 b., 3 hod., 4. roč., G J. Gutha-Jarkovského P1, H. Sisrová

8) Agáta Kubínková            97 b., 3 hod., 8. roč., ZŠ Ostrovní  P1, T. Brožková

9) Andrea Drbohlavová        95 b., 4 hod., 9. roč., G Ch. Dopplera P5, K. Asterová

10) David Rakovič             91,5 b., 3 hod., 8. roč., ZŠ Drtinova P5,  M. Hrevušová

11) Sona Šaginjanová         88 b., 3 hod., 9. roč., ZŠ E. Destinnové P6, R. Kadlecová

12) Gabriela Hartmanová     86,5 b., 3 hod., 9. roč., ZŠ Filozofská P4, D. Veselá

13) Helena Štěpánková         80,5 b., 3 hod., 9. roč., ZŠ F. Plamínkové P7, M. Eiblová

14) Klára Celecká                71 b., 4 hod., 9. roč., ZŠ Kuncova P5, D. Stejskalová

 

 

 

Kategorie B1 podle pořadí:

 

1) Lenka Kalvodová            113 b., 4 hod., 3. roč., G Nad Alejí P6, A. Kulhánková

2) Zuzana Doubravová         112 b., 3 hod., 3. roč., G Opatov P4, M. Havlíková

3) Anna Jahodářová            111 b., 5 hod., 3. roč., AG Štěpánská P1, D. Fousková

4) Karolína Umová          104,5 b., 3 hod., 1. roč., G O. Pavla P5, A. Brodinová

5) Lucie Králová                102,5 b., 4 hod., 5. roč., G Nový PORG P4, Z. Šmídová

6) Kateřina Kučerová         72 b., 4 hod., 3. roč., G Nad Štolou P7,  B. Tichá

7) Ondřej Sojka               66 b., 4 hod., 3. roč., SOŠ pro administrativu EU, B. Podracká

8) Sarah Bouzidová            59 b., 4 hod., 1. roč., G Českolipská P9, B. Hamouzová

 

 

Kategorie B2 podle pořadí:

 

1) Jakub Konáš                 20,5 b.,  roč., G J. Nerudy P1, J. Faryadová

2) Magdalena Fendrychová    118 b., 3. roč., G Nad Alejí P6,  A. Kulhánková

3) Jiří Krbec                     116 b., 3. roč., AG Štěpánská P1, M. Minaříková

4) Eliška Rezková                112 b., 3 hod., 7. roč., G Omská P10, A. Skrčená

5) Matěj Hrnjica                 107 b., 6 hod., 5. roč., G Nad Kavalírkou P5, H. Farská

6) Kristina Nováková             102 b., 3 hod., 7. roč., G Budějovická P4,  D. Marešová

7) Filip Trajhan                   101 b., 5 hod., 7. roč., G E. Krásnohorské P4, K. Chottous

8) Kateřina Hábová               95,5 b., 4 hod., 5. roč., G Nový PORG P4, Z. Šmídová

9) Anna Mrkvičková               95 b.,  7. roč., G Ústavní P8, D. Ciprysová

10) Tomáš Vondráček             93,5 b., 3 hod., 7. roč., G J. Heyrovského P5, N. Hejlová

11) Natalia Peterková         87,5 b., 3 hod., 7. roč., G J. Patočky P1, K. Drábková

12) Anna Kabátová               85 b., 6 hod., 3. roč., G O. Pavla P5, J. Duroňová  

13) Zuzana Rosolová              84,5 b., 5 hod., 7. roč., G Ch. Dopplera P5, S. Samková

14) Sára Stehlíková             78 b., 4 hod., 7. roč., G Nad Štolou P7,  B. Tichá

15) Kristýna Peňásová           76,5 b., 7. roč., G Opatov P4, M. Havlíková

16) Tereza Pechová              75,5 b., 3 hod., 3. roč., G Botičská P2, O. Vodenková

17) Debora Plecitá                 74,5 b., 3 hod., 7. roč., KG Kozinova P10, J. Očenášek

18-19) Nikol Fortelková          66,5 b., 3 hod., 6. roč., G J. Gutha-Jarkovského P1, R. Holečková

18-19) Elisabeth Laučok         66,5 b., 4 hod., 6. roč., G Litoměřická P9, V. Klínská

20) Radka Studničková            66 b.,  6. roč., SOŠ pro administrativu EU, J. Kamenář

21) Nina Avramovič               53,5 b., 3 hod., 7. roč., G K. Sladkovského P3, M. Pavlíčková

 

 

Do soutěže se nedostavili:

Sára Toupalová               4 hod., 7. roč., G Českolipská P9, K. Svobodová

Tomáš Coufal                  3 hod., 3. roč., G Arabská P6, A. Krumpová

Kateřina Hřebíková           4 hod., 7. roč., G Voděradská P2,  R. Zittová

Anna Fedáková                3 hod., 2. roč., G Přípotoční P10,  J. Dufková

 

 

         Maximální dosažitelné bodové hodnocení bylo ve všech kategoriích 140 bodů. Školních kol proběhlo celkem 69 z toho v kategorii A1 22 školních kol, v kategorii A2 16 školních kol, v kategorii B1 19 školních kol, v kategorii B2 22 školních kol a zúčastnilo se jich celkem 583 účastníků z toho v kategorii A1 163

účastníků, v kategorii A2 125 účastníků, v kategorii B1 81 účastníků, v kategorii B2 214 účastníků. Našeho Krajského kola se zúčastnilo celkem 66 účastníků.

Dům dětí a mládeže, Praha 6-Suchdol, Rohová 7

Rohová 7/540

Praha 6 - Suchdol

165 00

Tel: 2209 21 776

 

 

Výsledková listina dle kategorií

 

 

 

                         

Věc: Krajské kolo konverzační soutěže ve francouzském jazyce konané
dne 16. 3. 2016.

 

Kategorie:

 

a) kategorie ZŠ A1 a A2 - žáci základních škol (a odpovídajích ročníků víceletých gymnázií),

 

b) kategorie SŠ B1 a  B2 - žáci 1. až 3. ročníku všech typů středních škol a odpovídajích ročníků víceletých gymnázií,

 

c) další kritéria pro zařazení do nižších kategorií A1 a B1:

1) maximálně 3 roky studia

 

2) maximálně 12 hodin týdně výuky celkem (konverzace v daném jazyce, příp. mimoškolní výuka)

 

Žák musí vyhovět v obou těchto kritériích. Všichni ostatní přihlášení pak budou patřit do vyšších kategorií A2 a B2.

 

 

Kategorie A1 podle pořadí:   

 

 

1) Lucie Králová              124 b., 3 hod., 4. roč., G Nový PORG P4, M. Pásztorová

2) Marco Souza de Joode   110 b., 3 hod., 3. roč., G Nad Štolou P7,  D. Tvrská

3) Daniel Fousek              108,5 b., 3 hod., 3. roč., G Omská P10,  A. Skrčená

4) Katerina Lagazzi          106,5 b., 3 hod., 4. roč., G K. Sladkovského P3, P. Kotková

5) Marie Anna Rohnová      105 b., 3 hod., 4. roč., G E. Krásnohorské P4, D. Pařízková

6) Nicolas Hanslik             100 b., 3 hod., 6. roč., ZŠ Horáčkova P4, K. Pokorná

7) Zuzana Loučková           98 b., 3 hod., 3. roč., G Nad Alejí P6, A. Kulhánková

8) Karolina Umová             92,5 b., 3 hod., 2. roč., G O. Pavla P5, A. Brodinová 

9) Sophia Nováková           87,5 b., 4 hod., 8. roč., ZŠ Uhelný trh P1, M. Šafránková

10) Diana Procházková        85,5 b., 3 hod., 8. roč., PORG - G a ZŠ P8, M. Tournier

11) Veronika Peterková      79,5 b., 3 hod.,  4. roč., G Opatov P4, M. Žáčková

12) Natalie Petrovičová      78 b., 4 hod., 3. roč., G Ch. Dopplera P5, I. Hasalová

13) Michaela Terelya         71,5 b., 4 hod., 8. roč., ZŠ Kuncova P5, D. Stejskalová

14) Veronika Zemanová       58 b., 3 hod., 3. roč., G J. Gutha-Jarkovského P1, H. Sisrová

15) Lenka Rosendorfová      53 b., 3 hod., 4. roč., G Litoměřická P9, V. Klínská

16) Klára Brožková            46,5 b., 4 hod., 7. roč., ZCŠ Ostrovní  P1, T. Brůžková

 

Do soutěže se nedostavili:

Aneta Frýderová               3 hod., 7. roč., ZŠ Drtinova P5,  M. Hrevušová

Magdalena Spoustová          4 hod., 7. roč., ZŠ E. Destinnové P6, R. Kadlecová

 

Mimo soutěž

Tereza Slancová pozdní příchod do soutěže, získané body za část soutěže 77,5 b., 3 hod., 4. roč., G J. Heyrovského P5, S. Mališová

 

 

 

 

Kategorie A2:

 

1) Jana Amelyanenka        126 b., 3 hod., 9. roč., ZŠ Drtinova P5,  M. Hrevušová

2) Markéta Stará            124 b., 4 hod., 4. roč., G Ch. Dopplera P5, B. Kocourková

3) Aleksandar Columby       123 b., 5 hod., 9. roč., ZŠ Uhelný trh P1, I. Sochorová

4) Sofie Sbouli                121,5 b., 3 hod., 4. roč., G J. Patočky P1, B. Škopová

5-6) Kamila Houšková        118,5 b., 5 hod., 4. roč., G Nad Alejí P6, A. Kulhánková

5-6) Daniel Klouda           118,5 b., 3 hod., 4. roč., G Českolipská P9, E. Vaňáčová

7) Natalia Veselá            112 b., 3 hod., 9. roč., ZŠ F. Plamínkové P7, M. Eiblová

8) Daniel Trlifaj             110 b., 3 hod., 9. roč., ZCŠ Ostrovní  P1, M. Málková

9) Marcela Kinclová          108 b., 3 hod., 4. roč., G Nad Štolou P7,  H. Majorová

10) Simona Gabrielová       106 b., 4 hod., 4. roč., G Omská P10, K. Kobosová

11) Anna Otrubová           104,5 b., 3 hod., 4. r., G J. Gutha-Jarkovského P1, R. Holečková

12-13) Julie Hilliová          103 b., 4 hod., 9. roč., ZŠ Horáčkova P4, K. Pokorná

12-13) Lucie Lefnerová      103 b., 3 hod., 9. roč., ZŠ E. Destinnové P6, R. Kadlecová

14) Ha My Nguyenová        92 b., 3 hod., 4. roč., G Litoměřická P9, V. Klínská

 

 

 

Kategorie B1 podle pořadí:

 

1) Sára Davidová            128 b., 4 hod., 5. roč., G Nový PORG P4, Z. Šmídová

2) Kateřina Vidimová         110,5 b., 5 hod., 3. roč., AG Štěpánská P1, D. Fousková

3) Filip Kroček                 110 b., 4 hod., 3. roč., Karlínské gymn. P8, E. Turanová

4) Karolína Bílá               96 b., 3 hod., 3. roč., G Opatov P4, M. Žáčková

5) Anna Kabátová            92 b., 3 hod., 3. roč., G O. Pavla P5, J. Duroňová

6) Nela Švandelíková        88,5 b., 3 hod., 3. roč., G Přípotoční P10,  J. Dufková

7-8) Aleksej Gaj             68,5 b., 3 hod., 7. roč., G Ch. Dopplera P5, S. Samková

7-8) Eliška Šárovcová       68,5 b., 4 hod., 3. roč., G E. Krásnohorské P4, D. Pařízková

 

Do soutěže se nedostavily:

Nikola Kružíková            3 hod., 3. roč., G Sladkovského P3, M. Pavlíčková

 

Kategorie B2 podle pořadí:

 

1) Anna Hrnčárová         124 b., 3 hod., 7. roč., G Omská P10, A. Skrčená

2) Tereza Farská           118,5 b., 5 hod., 7. roč., G Ústavní P8, D. Ciprysová

3) Emma Doležalová        116 b., 6 hod., 3. roč., SOŠ pro administrativu EU, B. Podracká

4) Jan Blaha                115,5 b., 3 hod., 7. roč., G E. Krásnohorské P4, K. Chottous

5) Alžběta Nevosadová     110 b., 3 hod., 3. roč., PORG - G a ZŠ P8, M. Tournier

6) Kristina Nováková       108,5 b., 4 hod., 6. roč., G Budějovická P4,  D. Marešová

7) Karolína Pavlíková        106 b., 3 hod., 4. roč., G J. Nerudy P1, P. Součková

8) Lucie Uchytilová         105 b., 6 hod., 3. roč., G O. Pavla P5, B. Kohoutová  

9) Lenka Maierová          104 b., 4 hod., 7. roč., Malostranské G P1, M. Drážďanská

10) Barbora Davidová      99,5 b., 3 hod., 7. roč., G Nový PORG P4, M. Pásztorová

11) Alena Jiskrová          99 b., 7 hod., 3. roč., AG Štěpánská P1, M. Minaříková

12) Tereza Butková         98 b., 3 hod., 7. roč., G J. Patočky P1, B. Škopová

13) Vojtěch Úlehla          95 b., 3 hod., 7. roč., G K. Sladkovského P3, B. Šídlová

14) Klaudie Angerová        89,5 b., 4 hod., 6. roč., G Nad Kavalírkou P5, H. Farská

15) Anna Ferrando           88,5 b., 5 hod., 6. roč., G Ch. Dopplera P5, S. Samková

16) Marek Tyleček           86,5 b., 4 hod., 6. roč., G Českolipská P9, A. Benešová

17) Klára Šabaková           82,5 b., 3 hod., 3. roč., G Jižní Město P4, J. Šindelářová

18) Vít Krištof                78,5 b., 4 hod., 6. roč., G J. Heyrovského P5, S. Mališová

19) Michaela Králová         76 b., 4 hod., 6. roč., G Nad Alejí P6,  A. Kulhánková

20) Patrik Kaňka              70 b., 4 hod., 2. roč., G Arabská P6, A. Krumpová

21) Rebeka Kavalová         64 b.,  hod., 6. roč., G Litoměřická P9, V. Klínská

 

 

Do soutěže se nedostavily:

Šárka Hozmanová                   3 hod., 7. roč., G J. Gutha-Jarkovského P1, R. Holečková

Klára Fišerová                      3 hod., 1. roč., G Přípotoční P10,  J. Dufková

Annamária Makris                  4 hod., 2. roč., G Sázavská P2,  J. Šindelářová

 

 

Maximální dosažitelné bodové hodnocení bylo ve všech kategoriích 140 bodů. Školních kol proběhlo celkem 62 z toho v kategorii A1 19 školních kol, v kategorii A2 13 školních kol, v kategorii B1 7 školních kol, v kategorii B2 23 školních kol a zúčastnilo se jich celkem 511 účastníků z toho v kategorii A1 159 účastníků, v kategorii A2 124 účastníků, v kategorii B1 42 účastníků, v kategorii B2 186 účastníků. Našeho Krajského kola se zúčastnilo celkem 59 účastníků.

 

 

Dům dětí a mládeže, Praha 6-Suchdol, Rohová 7

Rohová 7/540

Praha 6 - Suchdol

165 00

Tel: 2209 21 776

 

 

Výsledková listina dle kategorií

 

 

 

                         

Věc: Krajské kolo konverzační soutěže ve francouzském jazyce konané
dne 25. 3. 2015.

 

Kategorie:

 

a) kategorie ZŠ A1 a A2 - žáci základních škol (a odpovídajích ročníků víceletých gymnázií),

 

b) kategorie SŠ B1 a  B2 - žáci 1. až 3. ročníku všech typů středních škol a odpovídajích ročníků víceletých gymnázií,

 

c) další kritéria pro zařazení do nižších kategorií A1 a B1:

1) maximálně 3 roky studia

 

2) maximálně 12 hodin týdně výuky celkem (konverzace v daném jazyce, příp. mimoškolní výuka)

 

Žák musí vyhovět v obou těchto kritériích. Všichni ostatní přihlášení pak budou patřit do vyšších kategorií A2 a B2.

 

 

Kategorie A1 podle pořadí:   

 

1) Robert Vácha                 127 b., 5 hod., 8. roč., ZŠ Uhelný trh P1, M. Šafránková

2) Markéta Stará           114,5 b., 5 hod., 3. roč., G Ch. Dopplera P5, B. Kocourková

3) Sára Davidová              112 b., 3 hod., 4. roč., G Nový PORG P4, Z. Šmídová

4-5) Anna Černá          95 b., 4 hod., 7. roč., ZŠ Pod Marjánkou P6, P. Hrušková

4-5) Anna Kabátová         95 b., 4 hod., 2. roč., G O. Pavla P5, J. Duroňová  

6) Michaela Vrablíková         89 b., 3 hod., 3. roč., G Omská P10,  I. Svobodová

7) Radka Svatková         88 b., 3 hod., 4. roč., G E. Krásnohorské P4, K. Chottous

8) Tomáš Drábek                 84,5 b., 3 hod., 3. roč., G Nad Štolou P7,  H. Majorová

9) Vojtěch Macek                  82 b., 3 hod., 4. roč., G Litoměřická P9, V. Klínská

10) Šimon Lehký                   78 b., 4 hod., 3. roč., G Nad Alejí P6, L. Seifertová

11) Michaela Terelya         76 b., 4 hod., 7. roč., ZŠ Kuncova P5, D. Stejskalová

12) Nikola Veselková         63 b., 3 hod., 8. roč., ZŠ E. Destinnové P6, R. Kadlecová

13) Anežka Kitzlerová         52 b., 3 hod., 7. roč., ZŠ Filozofská P4, R. Singrová

14) Alice Bémová                46 b., 3 hod., 4. roč., KG Kozinova P10, J. Očenášek

15) Michael Pilous         44 b., 3 hod., 7. roč., ZŠ F. Plamínkové P7, M. Eiblová

16) Martin Abraham          41 b., 3 hod., 6. roč., ZŠ Horáčkova P4, K. Pokorná

 

Do soutěže se nedostavili:

Viktor Šejdl                   3 hod., 4. roč., G K. Sladkovského P3, B. Šídlová

 

Kategorie A2:

 

1) Libor Křejčíř                127 b., 5 hod., 7. roč., ZŠ Uhelný trh P1, I. Ernstová

2) Marie Hostinská         125 b., 4 hod., 4. roč., G Omská P10, A. Skrčená

3) Lucie Přenosilová         114 b., 4 hod., 9. roč., ZŠ Pod Marjánkou P6, P. Hrušková

4) Jana Amelyanenka        107 b., 3 hod., 8. roč., ZŠ Drtinova P5,  M. Hrevušová

5) Eva Kliková                85 b., 3 hod., 9. roč., ZŠ E. Destinnové P6, H. Kordačová

6) Lucie Vrbíková          77 b., 4 hod., 4. r., G J. Gutha-Jarkovského P1, T. Basíková

7) Magda Křelinová         73 b., 3 hod., 4. roč., G Nad Alejí P6, J. Hruška

8) Barbora Maršíková          61 b., 4 hod., 9. roč., ZŠ Horáčkova P4, K. Pokorná

9) Ondřej Podhráský         60 b., 3 hod., 9. roč., ZŠ F. Plamínkové P7, M. Eiblová

10) Šárka Fiřtová                 55 b., 4 hod., 6. roč., ZCŠ Ostrovní  P1, T. Brůžková

11) Nuredin Hijazi 47 b., 3 hod., 9. roč., ZŠ Filozofská P4, R. Singrová

12) Adéla Houschková         39 b., 3 hod., 9. roč., ZŠ Kuncova P5, D. Stejskalová

13) Eliška Hřebcová         37 b., 4 hod., 4. roč., G Ch. Dopplera P5, B. Kocourková

14) Adéla Semrádová         33 b., 3 hod., 4. roč., G Litoměřická P9, K. Juřičková

 

 

 

Kategorie B1 podle pořadí:

 

1) Marie Kajprová         127 b., 4 hod., 5. roč., G Českolipská P9, A. Benešová

2) Jan Blaško                  124 b., 3 hod., 3. roč., AG Štěpánská P1, J. Kolmanová

3) Nikola Dvořáčková         106 b., 4 hod., 5. roč., G Nový PORG P4, Z. Šmídová

4) Karolína Pavlíková         105 b., 3 hod., 3. roč., G J. Nerudy P1, P. Součková

5) Klaudie Angerová         92,5 b., 4 hod., 5. roč., G Nad Kavalírkou P5, H. Farská

6) Lucie Kroupová         90,5 b., 6 hod., 3. roč., G O. Pavla P5, B. Kohoutová

7) Barbora Tamchynová        87 b., 3 hod., 3. roč., G Opatov P4, M. Žáčková

8-9) Michaela Lenochová80 b., 4 hod., 3. roč., G Omská P10, K. Kobosová

8-9) Denisa Lukáčová         80 b., 3 hod., 3. roč., G Arabská P6, D. Skácilíková

10) Sofia Sbouli                  59,5 b., 3 hod., 3. roč., G J. Patočky P1, V. Procházková

11) Tereza Malzová         54 b., 4 hod., 2. roč., G E. Krásnohorské P4, D. Pařízková

 

Do soutěže se nedostavily:

Jana Balážová         3 hod., 5. roč., G Sladkovského P3, P. Kotková

Tereza Šmajsová         3 hod., 2. roč., G Přípotoční P10,  J. Dufková

 

 

Kategorie B2 podle pořadí:

 

1) Kateřina Jurášková         121 b., 5 hod., 3. roč., AG Štěpánská P1, D. Fousková

2) Markéta Rehbergerová  120 b., 5 hod., 7. roč., G Ch. Dopplera P5, B. Kocourková

3) Martin Malý          109,5 b., 3 hod., 5. roč., G Na Vítězné pláni P4, I. Bártová

4) Sabina Vassileva         105 b., 5 hod., 6. roč., G Českolipská P9, A. Benešová

5) Anton Richter                 102,5 b., 6 hod., 5. roč., G O. Pavla P5, B. Kohoutová  

6) Anna Klimešová         97 b., 3 hod., 7. roč., KG Kozinova P10, L. Kolářová, I. Arcia

7) Tereza Šlesingerová         96,5 b., 5 hod., 7. roč., G Ústavní P8, D. Ciprysová

8) Anna Hrnčárová         94 b., 4 hod., 6. roč., G Omská P10, A. Skrčená

9) Kateřina Kružíková         91,5 b., 3 hod., 3. roč., G Přípotoční P10,  J. Dufková

10) Alice Kučerová         83,5 b., 4 hod., 6. roč., G Voděradská P10, K. Chottous

11) Eliška Hrdá           83 b., 5 hod., 7. roč., G Budějovická P4,  D. Marešo

12) Markéta Šafránková         82,5 b., 3 hod., 7. roč., G J. Heyrovského P5, N. Hejlová

13) Igor Buinevici              82 b., 3 hod., 7. roč., G J. Patočky P1, B. Škopová

 

14) Kristina Švábová         77,5 b., 4 hod., 6. roč., G Nad Alejí P6,  A. Kulhánková

15) Ondřej Kukan                  72 b., 4 hod., 7. roč., G Nad Štolou P7,  M. Nováková

 

16) Petra Třísková              71,5 b., 3 hod., 3. roč., G Arabská P6, A. Krumpová

17-18) Martina Kunešová70,5 b., 4 hod., 2. roč., Karlínské gymn. P8, E. Turanová

17-18) František Soukup         70,5 b., 4 hod., 2. roč., G E. Krásnohorské P4, D. Pařízková

19) Matouš Eibich                  70 b., 2 hod., 7. roč., G Špitálská P9, D. Zikmundová

20) Hoai Thuong Bui         64,5 b., 3 hod., 7. roč., G Opatov P4, M. Žáčková

21) Šárka Hozmanová         58 b., 3 hod., 6. roč., G J. Gutha-Jarkovského P1, R. Holečková

22) Gabriela Burešová         57 b., 4 hod., 2. roč., G Sázavská P2, J. Šindelářová

23) Johana Kozáková         54 b., 3 hod., 7. roč., G Nový PORG P4, M. Pásztorová

 

 

Do soutěže se nedostavila:

Veronika Tázlerová          3 hod., 6. roč., G K. Sladkovského P3, M. Pavlíčková

 

 

 

         Maximální dosažitelné bodové hodnocení bylo ve všech kategoriích 140 bodů. Školních kol proběhlo celkem 67 z toho v kategorii A1 17 školních kol, v kategorii A2 14 školních kol, v kategorii B1 15 školních kol, v kategorii B2 23 školních kol a zúčastnilo se jich celkem 607 účastníků z toho v kategorii A1 148 účastníků, v kategorii A2 153 účastníků, v kategorii B1 94 účastníků, v kategorii B2 212 účastníků. Našeho Krajského kola se zúčastnilo celkem 64 účastníků.

 

Dům dětí a mládeže, Praha 6-Suchdol, Rohová 7

Rohová 7/540

Praha 6 - Suchdol

165 00

Tel: 2209 21 776

 

 

Výsledková listina dle kategorií

  

                         

Věc: Krajské kolo konverzační soutěže ve francouzském jazyce konané
dne 20. 3. 2014.

 

Kategorie:

 

a) kategorie ZŠ A1 a A2 - žáci základních škol (a odpovídajích ročníků víceletých gymnázií),

 

b) kategorie SŠ B1 a B2 - žáci 1. až 3. ročníku všech typů středních škol a odpovídajích ročníků víceletých gymnázií,

 

c) další kritéria pro zařazení do nižších kategorií A1 a B1:

1) maximálně 3 roky studia

 

2) maximálně 12 hodin týdně výuky celkem (konverzace v daném jazyce, příp. mimoškolní výuka)

 

Žák musí vyhovět v obou těchto kritériích. Všichni ostatní přihlášení pak budou patřit do vyšších kategorií A2 a B2.

 

 

Kategorie A1 podle pořadí:   

 

1) Marie Hostinská         129 b., 3 hod., 3. roč., G Omská P10, A. Skrčená

2) Nare Gičuncová         119,5 b., 3 hod., 4. roč., G J. Heyrovského P5, N. Hejlová

3) Yulia Sorokolit              114 b., 4 hod., 9. roč., ZŠ Uhelný trh P1, M. Šafránková

4) Martin Šimák                   113 b., 3 hod., 4. roč., G Budějovická P4, D. Marešová

5) Vojtěch Šejdl          111,5 b., 3 hod., 4. roč., G Sladkovského P3, P. Kotková

6) Dothai Hong Ngoc         109,5 b., 3 hod., 3. roč., G J. Patočky P1, V. Procházková

7) Markéta Stará          109 b., 3 hod., 2. roč., G Ch. Dopplera P5, B. Kocourková

8) Kristina Hálová                 107 b., 4 hod., 3. roč., AG Korunní P2, F. Dobrovolný

9) Adéla Čeplová               101 b., 3 hod., 8. roč., ZŠ E. Destinnové P6, J. Brádková

10) Karel Čada          96,5 b., 3 hod., 4. roč., KG Kozinova P10, J. Očenášek

11) Hana Turnovská         95,5 b., 3 hod., 4. roč., G Voděradská P10, K. Chottous

12) Jana Kozáková         95 b., 3 hod., 7. roč., ZŠ Drtinova P5, M. Hrevušová

13) Tomáš Hejtmánek         94,5 b., 4 hod., 8. roč., ZŠ Pod Marjánkou P6, L. Hošková

14) Lucie Hudíková         90,5 b., 4 hod., 4. roč., G Ústavní P8, D. Ciprysová

15) Kristýna Matoušková 89 b., 3 hod., 3. roč., G Nad Alejí P6, J. Hruška

16) Markéta Ptáčková          87 b., 8. roč., ZŠ J. Gutha-Jarkovského P1, H.      Kapraňová

17) Sára Buryšová              77 b., 8. roč., ZŠ Filozofská P4, H. Dlesková

18-19) Adéla Krásná         74 b., 4. roč., G Litoměřická P9, K. Juřičková

18-19) Otakar Pachovský74 b., 4. roč., G Nový PORG P4, T. Binarová

20) Vojtěch Obuškevič         51,5 b., 3. roč., G E. Krásnohorské P4, R. Dvořáková

 

 

Kategorie A2 podle pořadí:

 

1) Eliška Rezková         125 b., 4 hod., 4. roč., G Omská P10, A. Skrčená

2) Marie Zocherová         124 b., 4 hod., 4. roč., AG Korunní P2, M. Kolářová

3) Anna Ferrando              116 b., 4 hod., 4. roč., G Ch. Dopplera P5, S. Samková

4) Tomáš Coufal                  115 b., 4 hod., 9. roč., ZŠ Pod Marjánkou P6, L. Hošková

5) Matěj Kuneš                   114 b., 5 hod., 9. roč., ZŠ Uhelný trh P1, M. Šafránková

6) Nikola Dvořáčková         99 b., 3 hod., 4. roč., G Nový PORG P4, T. Binarová

7) Zuzana Urbanová         92 b., 3 hod., 9. roč., ZŠ Filozofská P4, H. Dlesková

8) Andrea Hubáčková         89 b., 3 hod., 9. roč., ZŠ Drtinova P5, M. Hrevušová

9) Kateřina Růžičková          88 b., 5 hod., 9. roč., ZŠ Horáčkova P4, K. Pokorná

10) Gabriela Zuntová         86 b., 3 hod., 8. roč., ZCŠ Ostrovní P1, B. Vokálková

11) Barbora Strejčková          64 b., 3 hod., 4. r., G J. Gutha-Jarkovského P1, H. Kapraňová

12) Petra Švarcová         46 b., 3 hod., 9. roč., ZŠ Jeremenkova P4, M. Kopečná

 

 

Kategorie B1 podle pořadí:

 

1) Laura Vassileva         125,5 b., 5 hod., 5. roč., G Českolipská P9, E. Šárová

2) Barbora Kocábková          121,5 b., 3 hod., 3. roč., G J. Nerudy P1, P. Součková

3) Mina Zybartas               114 b., 3 hod., 3. roč., G J. Keplera P6, A. Brožová

4) Marta Fišerová               110,5 b., 5 hod., 3. roč., AG Štěpánská P1, J. Kolma-   nová

5) Tereza Kučerová         102,5 b., 3 hod., 3. roč., G O. Pavla P5, J. Duroňová  

6) Zuzana Meluzinová         100 b., 4 hod., 5. roč., G Nový PORG P4, M. Pásztorová

7) Veronika Tázlerová         99,5 b., 3 hod., 5. roč., G Sladkovského P3, B. Šídlová

8) Daniel Menšík                 84,5 b., 3 hod., 3. roč., G Přípotoční P10, J. Dufková

 

Do soutěže se nedostavila:

Magdaléna Pařízková          3 hod., 3. roč., KG Kozinova P10, L. Kolářová, I. Arcia

 

Vyřazena ze soutěže:

Věra Hujerová              95,5 b., 4 hod., 6. roč., G Špitálská P9, D. Zikmundová

Diskvalifikována kvůli vyššímu počtu roků studia francouzštiny, než odpovídá kategorii B1. 

 

Kategorie B2 podle pořadí:

 

1) Vojtěch Vávra                  122,5 b., 3 hod., 7. roč., G Nový PORG P4, M. Pásztorová

2) Táňa Elezová                119 b., 4 hod., 5. roč., G J. Gutha-Jarkovského P1, T. Basíková

3) Tatiana Podstolnaja         118,5 b., 3 hod., 7. roč., G Budějovická P4, D. Marešová

4) David Broda                   117,5 b., 4 hod., 5. roč., G O. Pavla P5, B. Kohoutová

5) Alex Pyndzyn               114 b., 3 hod., 2. roč., G Na Vítězné pláni P4, I Bártová

6) Nora Novotná               112,5 b., 5 hod., 3. roč., G M. Horákové P4, V. Linhartová

7) Andrea Grossová         112 b., 3 hod., 6. roč., AG Korunní P2, F. Dobrovolný

8) Michaela Jirásková         111 b., 4 hod., 7. roč., G Litoměřická P9, K. Juřičková

9) Klára Janypková         110 b., 4 hod., 7. roč., G Omská P10, K. Kobosová

10) Jiří Růžička                107 b., 4 hod., 7. roč., G Nad Alejí P6, A. Kulhánková

11) Eliška Kosmáková         106 b., 3 hod., 2. roč., G J. Patočky P1, K. Drábková

12) Adéla Stříbrná                101 b., 3 hod., 3. roč., AG Štěpánská P1, M. Minaříková

13) Lucie Chybová         99 b., 3 hod., 5. roč., G Voděradská P10, R. Zittová

14) Alice Foltýnová         95,5 b., 3 hod., 7. roč., G J. Heyrovského P5, P. Kaulichová

15) Elena Kejvalová         94 b., 3 hod., 5. roč., G J. Nerudy P1, P. Součková

16) Jakub Krejbich         93,5 b., 3 hod., 7. roč., G Kozinova P10, P. Holečková, I. Arcia

17) Aneta Králová Lesná 92,5 b., 4 hod., 5. roč., G Ch. Dopplera P5, B. Kocourková

18) Tereza Šlesingerová         87 b., 3 hod., 6. roč., G Ústavní P8, D. Ciprysová

19) Václav Koutný         86,5 b., 3 hod., 3. roč., G J. Keplera P6, D. Panenková

20-21) Tomáš Přeučil         84 b.,         7 hod., 7. roč., G E. Krásnohorské P4, R. Dvořáková

20-21) Tereza Rothová         84 b., 2 hod., 7. roč., G Špitálská P9, D. Zikmundová

22) Dominik Jaroš          77 b., 4 hod., 3. roč., G Arabská P6, A. Beauchamp

23) Jana Kubátová             63,5 b., 3 hod., 6. roč., G K. Sladkovského P3, B. Šídlová

 

 

Do soutěže se nedostavily:

 

Martina Juříčková             4 hod., 7. roč., G Nad Kavalírkou P5, Z. Jiskrová Kristýna Seidlová               3 hod., 3. roč., G Přípotoční P10, J. Dufková

 

 

         Maximální dosažitelné bodové hodnocení bylo ve všech kategoriích 140 bodů. Školních kol proběhlo celkem 49 a zúčastnilo se jich celkem 694 účastníků. Našeho Krajského kola se zúčastnilo celkem 64 účastníků.

 

 

Mgr. Roman Benýšek
ředitel DDM

 

 

 

 

 

Dům dětí a mládeže, Praha 6-Suchdol, Rohová 7

Rohová 7/540

Praha 6 - Suchdol

165 00

Tel: 2209 21 776

 

 

Výsledková listina dle kategorií

 

 

 

                         

Věc: Krajské kolo konverzační soutěže ve francouzském jazyce konané
dne 21. 3. 2013.

 

Kategorie:

 

a) kategorie ZŠ A1 a A2 - žáci základních škol (a odpovídajích ročníků víceletých gymnázií),

 

b) kategorie SŠ B1 a B2 - žáci 1. až 3. ročníku všech typů středních škol a odpovídajích ročníků víceletých gymnázií,

 

c) další kritéria pro zařazení do nižších kategorií A1 a B1:

1) maximálně 3 roky studia

 

2) maximálně 12 hodin týdně výuky celkem (konverzace v daném jazyce, příp. mimoškolní výuka)

 

Žák musí vyhovět v obou těchto kritériích. Všichni ostatní přihlášení pak budou patřit do vyšších kategorií A2 a B2.

 

 

Kategorie A1 podle pořadí:   

 

1) Laura Vassileva         117 b., 3 hod., 4. roč., G Českolipská P9, E. Vaňáčová

2) Eliška Rezková               113,5 b., 3 hod., 3. roč., G Omská P10, K. Kobosová

 

3) Anna Rybová                113 b., 3 hod., 3. roč., G J. Patočky P1, K. Drábková

4) Veronika Spiesová         106,5 b., 4 hod., 4. roč., G Ústavní P8, D. Ciprysová

5) Tomáš Coufal                  97 b., 4 hod., 8. roč., ZŠ Pod Marjánkou P6, V. Sováková

6) Barbora E. Boháčová         93 b., 3 hod., 3. roč., G Budějovická P4, D. Marešová

7) David Ulvr            89,5 b., 3 hod., 4. roč., G E. Krásnohorské P4, D. Pařízková

8) Anna Ferrando              85 b., 4 hod., 3. roč., G Ch. Dopplera P5, J. Václavů

9) Matylda Strnadová         84 b., 3 hod., 3. roč., G Nad Alejí P6, A. Kulhánková

10) Klára Vejvodová         81,5 b., 5 hod., 8. roč., ZŠ Mikulandská P1, M. Šafránková

11) Františka Sedlecká         78 b., 3 hod., 7. roč., ZŠ Drtinova P5, M. Hrevušová

12) Tereza Kučerová             72 b., 3 hod., 2. roč., G O. Pavla P5, A. Vokůrková  

13) Kamila Otrubová         71 b., 3 hod., 4. roč., G Nový PORG P4, M. Pásztorová

14) Kryštof Hanslik         68 b., 3 hod., 7. roč., ZŠ Horáčkova P4, K. Pokorná

15) Eliška Fleischmannová 57,5 b., 3 hod., 4. roč., G Sladkovského P3, M. Frippiat

16) Karel Čada          53 b., 3 hod., 3. roč., KG Kozinova P10, J. Očenášek

17) Magdalena Smolková42,5 b., 3 hod., 7. roč., ZŠ Filozofská P4, H. Dlesková

18) Jitka Černá          42 b., 3 hod., 3. roč., G Litoměřická P9, K. Juřičková

19) Magdalena Podlešáková 36,5 b., 3 hod., 5. roč., ZCŠ Ostrovní P1, L. Zemanová

20) Lucie Nepovímová        34 b., 3 hod., 3. r., G J. Gutha-Jarkovského P1, H. Kapraňová

 

Do soutěže se nedostavili:

Alice Kučerová         3 hod., 4. roč., G Voděradská P10, K. Chottous

Michail Nužnyj         3 hod., 3. roč., G J. Heyrovského P5, N. Hejlová

 

 

Kategorie A2 podle pořadí:

 

1) Táňa Elezová               124 b., 4 hod., 4. r., G J. Gutha-Jarkovského P1, T. Basiková

2) Timotej Rajniš                  114 b., 4 hod., 9. roč., ZŠ Mikulandská P1, M. Šafránková

3) Karolína Musilová          109,5 b., 6 hod., 4. roč., G Ch. Dopplera P5, B. Kocourková

 

4) Alena Jiskrová                109 b., 4 hod., 9. roč., ZŠ Horáčkova P4, K. Pokorná

5) Adam Hospodka      98 b., 4 hod., 9. roč., ZŠ Pod Marjánkou P6, V. Sováková

6) Klára Bláhová                97 b., 3 hod., 4. roč., G Omská P10, V. Pokorná

7) Anežka Marková         95 b., 3 hod., 4. roč., G Nad Alejí P6, A. Kulhánková

8) Jasmína Ferencová            91 b., 3 hod., 9. roč., ZCŠ Ostrovní P1, M. Málková

9) Miroslav Danda         83 b., 3 hod., 9. roč., ZŠ C. Boudy Kladno, J. Homola

10) Daniela Samsonová         77 b., 5 hod., 9. roč., ZŠ Jeremenkova P4, M. Kopečná

11) Viktor Kocáb                  65 b., 3 hod., 4. roč., G Litoměřická P9, K. Juřičková

12) Andrea Hubáčková         62 b., 3 hod., 8. roč., ZŠ Drtinova P5, M. Hrevušová

13) Alžběta Janáková             49 b., 3 hod., 2. roč., G O. Pavla P5, A. Vokůrková  

 

 

 

Kategorie B1 podle pořadí:

 

1) Anton Richter                123 b., 3 hod., 3. roč., G O. Pavla P5, A. Vokůrková

2) Natálie Tůmová         116 b., 3 hod., 5. roč., PORG Lindnerova P8, M. Binar

3) Jana Blažková           115 b., 3 hod., 7. roč., G Nad Kavalírkou P5, H. Farská

4) Karim Skandrani         112 b., 5 hod., 3. roč., AG Štěpánská P1, D. Fousková

5) Anastasia Mitul          104 b., 5 hod., 3. roč., G Botičská P2, O. Vodenková

6-7) Tamara Fořtová         103 b., 3 hod., 3. roč., G J. Nerudy P1, P. Součková

6-7) Vojtěch Semerád         103 b., 4 hod., 5. roč., G Českolipská P9, E. Vaňáčová

8) Marta Žilková                 97 b., 3 hod., 3. roč., KG Kozinova P10, L. Kolářová, I. Arcia

9) Hynek Peřina                   95 b., 4 hod., 5. roč., G Nový PORG P4, M. Pásztorová

10) Ladislava Jeřábková         61 b., 3 hod., 3. roč., G Litoměřická P9, V. Klínská

 

Mimo soutěž se zúčastnila:

Linda Mouyabi               93 b., 5 hod., 3. roč., G Špitálská P9, L. Vojnová

 

Do soutěže se nedostavily:

Dominika Lewis          4 hod., 2. roč., G Sázavská P2, E. Loulová

Adéla Marešová             3 hod., 3. roč., G J. Keplera P6, E. Loulová

 

 

 

Kategorie B2 podle pořadí:

 

1) Vojtěch Vávra                  129 b., 3 hod., 6. roč., G Nový PORG P4, M. Pásztorová

2) Tereza Koukalová         120,5 b., 3 hod., 5. roč., G Jižní Město P4, M. Dundrová

3) Michaela Jirásková         118 b., 4 hod., 6. roč., G Litoměřická P9, K. Juřičková

4-5) Tatiana Podstolnaja         114 b., 4 hod., 6. roč., G Budějovická P4, D. Marešová

4-5) Natálie Strážnická         114 b., 6 hod., 2. roč., G Arabská P6, A. Beauchamp

6) Tereza Hanzlíková         112 b., 3 hod., 7. roč., G Omská P10, I. Svobodová

7) Marie Kubátová              111 b., 5 hod., 5. roč., G O. Pavla P5, B. Kohoutová  

8) Michal Moravec         109,5 b., 3 hod., 2. roč., G J. Keplera P6, D. Panenková

9-11) Jan Čermák                105 b., 3 hod., 6. roč., KG Kozinova P10, P. Holečková

9-11) Tereza Racková         105 b., 3 hod., 3. roč., AG Štěpánská P1, D. Fousková

9-11) Helena Staňková         105 b., 8 hod., 7. roč., G Nad Alejí P6, B. Jamborová

12) Tereza Brousilová    102,5 b., 4 hod., 7. roč., PORG Lindnerova P8, M. Binar

13) Jakub Harapát                99 b., 4 hod., 3. roč., G Na Zatlance P5, F. Hamdi

14) Elena Kejvalová         97 b., 3 hod., 4. roč., G J. Nerudy P1, J. Blechová

15-16) Jitka Fléglová         90,5 b., 6 hod., 6. roč., G Českolipská P9, H. Engelmaierová

15-16) Blanka Jančaříková 90,5 b., 1 hod., 3. roč., G Přípotoční P10, J. Dufková

17) Filip Němec                  87,5 b., 5 hod., 6. roč., G E. Krásnohorské P4, R. Dvořáková

18) Filip Facincani         80 b., 4 hod., 5. roč., G Ch. Dopplera P5, B. Kocourková

19) Karolína Hrůzová         76,5 b., 3 hod., 2. roč., G Botičská P2, Z. Majíčková

20) Kembe Chona          74 b., 5 hod., 7. r., G J. Gutha-Jarkovského P1, L. Velehradský

21) Denisa Geislerová         70,5 b., 4 hod., 7. roč., G K. Sladkovského P3, P. Kotková

22) Jakub Kanický                 62,5 b., 2 hod., 7. roč., G Špitálská P9, L. Vojnová

 

 

Do soutěže se nedostavily:

Aneta Křemenová          2 hod., 3. roč., G Sázavská P2, E. Loulová

Michaela Marešová         4 hod., 7. roč., G Voděradská P10, K. Chottous

Adriana Šefčíková             3 hod., 7. roč., G J. Heyrovského P5, N. Hejlová

 

 

         Maximální dosažitelné bodové hodnocení bylo ve všech kategoriích 140 bodů. Školních kol proběhlo celkem 75 a zúčastnilo se jich celkem 642 účastníků. Našeho Krajského kola se zúčastnilo celkem 65 účastníků.

 

 

Dům dětí a mládeže, Praha 6-Suchdol, Rohová 7

Rohová 7/540

Praha 6 - Suchdol

165 00

Tel: 2209 21 776

 

 

Výsledková listina dle kategorií

                          

Věc: Krajské kolo konverzační soutěže ve francouzském jazyce konané dne 22. 3. 2012.
 

Kategorie

a) kategorie ZŠ A1 a A2 - žáci základních škol (a odpovídajích ročníků víceletých gymnázií),

 

b) kategorie SŠ B1 a B2 - žáci 1. až 3. ročníku všech typů středních škol a odpovídajích ročníků víceletých gymnázií,

 

c) další kritéria pro zařazení do nižších kategorií A1 a B1:

1) maximálně 3 roky studia

 

2) maximálně 12 hodin týdně výuky celkem (konverzace v daném jazyce, příp. mimoškolní výuka)

 

Žák musí vyhovět v obou těchto kritériích. Všichni ostatní přihlášení pak budou patřit do vyšších kategorií A2 a B2.

  

Kategorie A1 podle pořadí:

 

1) Karolína Musilová     126 b., 4 hod., 3. roč., G Ch. Dopplera P5, B. Kocourková

        2) Anton Richter                  123 b., 3 hod., 2. roč., G O. Pavla P5, M. Chottousová  

3) Eliška Rezková               104 b., 3 hod., 2. roč., G Omská P10, K. Kobosová

4) Veronika Petukhova         95 b.,         4 hod., 8. roč., ZŠ Mikulandská P1, I. Ernestová

5) Do Hong Hanh          93 b.,         3 hod., 4. roč., G Budějovická P4, J. Kutláková

6) Vanda Hendrychová        92 b.,         3 hod., 4. roč., G J. Heyrovského P5, N. Hejlová

7) Magdalena Chrástecká 67 b., 3 hod., 3. roč., KG Kozinova P10, L. Kolářová

8) Noemi Navrátilová         66 b.,         3 hod., 7. roč., ZŠ Horáčkova P4, K. Pokorná

9-10) Alice Kučerová         65 b.,         3 hod., 3. roč., G Voděradská P10, H. Kačerová

9-10) Martina Svobodová 65 b., 3 hod., 4. roč., G E. Krásnohorské P4, D. Pařízkov

11) Alžběta Valčáková         64 b., 4 hod., 8. roč., ZŠ Pod Marjánkou P6,V. Sováková       

12) Tadeáš Fořt            58 b., 3 hod., 2. roč., G J. Nerudy P1, P. Součková

13) Evelyn Cviklová         57 b., 5 hod., 7. roč., ZŠ E. Destinnové P6, J. Brádková

14) Natálie Honzalová         50 b., 3 hod., 7. roč., ZŠ Filozofská P4, H. Dlesková

15) Kristina Švábová         44 b., 3 hod., 8. roč., G Nad Alejí P6, D. Fochová

16) Lucie Krásná                 42 b., 3 hod., 3. roč., G Litoměřická P9, K. Juřičková

 

Do soutěže se nedostavily:

 

Natálie Tůmová         3 hod., 4. roč., PORG Lindnerova P8, A. Výšková

Viktorie Roglová         3 hod., 4. roč., G Sladkovského P3, M. Frippiat

  

Kategorie A2 podle pořadí:

 

1) Eliška Kosmáková          121,5 b., 4 hod., 9. roč., ZŠ Mikulandská P1, I. Ernstová

2) Jan Coufal          112,5 b., 4 hod., 9. roč., ZŠ Pod Marjánkou P6, V. Sováková

3) Adam Rosenheim         110,5 b., 3 hod., 9. roč., ZCŠ Ostrovní P1, M. Málková

4) Markéta Rehbergerová 109,5 b., 4 hod., 4. roč., G Ch. Dopplera P5, B. Kocourkov

5) Eva Myslivečková        108 b., 4 hod., 4. roč., G Omská P10, V. Pokorná

6) Martin Hanák                  105 b., 3 hod., 8. roč., ZŠ C. Boudy Kladno, J. Homola

7) Kristina Ježková         104,5 b., 3 hod., 9. roč., G Nad Alejí P6, A. Kulhánková

8) Oldřich Milec                     85 b., 4 hod., 9. roč., ZŠ Horáčkova P4, K. Pokorná

9) Eliška Divišová      83,5 b., 3 hod., 9. roč., ZŠ E. Destinnové P6, R. Kadlecová

10) Kristina Čižinská         64 b., 3 hod., 8. roč., ZŠ Drtinova P5, M. Hrevušová

 

Kategorie B1 podle pořadí:

  

1) Nikolas Petrov           125 b., 3 hod., 5. roč., PORG Lindnerova P8, A. Výšková

2) Tereza Oberhelová         118 b., 5 hod., 3. roč., AG Štěpánská P1, J. Kolmanová

3) Marie Hévrová 114 b., 3 hod., 3. roč., KG Kozinova P10, L. Kolářová, I. Arcia

4) Adéla Strnadová         110 b., 6 hod., 3. roč., G O. Pavla P5, B. Kohoutová  

5) Dominika Mocová     99 b., 4 hod., 3. roč., G Českolipská P9, A. Obermanová

6) Tereza Krenková         95 b., 3 hod., 3. roč., G Omská P10, V. Pokorná

7) Anastasia Mitul          91 b., 3 hod., 2. roč., G Botičská P2, O. Vodenková

8) Adam Teryngel    90 b., 4 hod., 5. roč., G Nad Kavalírkou P5, V. Procházková

9) Dominika Lewis 82 b., 4 hod., 1. roč., G Sázavská P2, E. Loulová

10) Barbora Veselá         76 b., 4 hod., 3. roč., G Litoměřická P9, V. Klínská

11-12) Leontýna Bártová 71 b., 4 hod., 3. roč., G Arabská P6, D. Skácilíková 

11- 12) Anna Pakandlová 71 b., 3 hod., 3. roč., OA Dušní P1, M. Písečný

 

Do soutěže se nedostavily:

 

Běla Čápová                  4 hod., 2. roč., G E. Krásnohorské P4, R. Dvořáková

  

Kategorie B2 podle pořadí:

 

1) Ondřej Semerák     136 b., 8 hod., 3. roč., G Nad Alejí P6, A. Kulhánková

2) Adéla Šebková               125 b., 6 hod., 3. roč., AG Štěpánská P1, D. Fousková

3) Vladana Drvotová         119,5 b., 3 hod., 7. roč., G Omská P10, I. Svobodová

4) Diana Jiová          112 b., 4 hod., 1. roč., G Arabská P6, A. Beauchamp  

5) Tereza Stopková      111 b., 3 hod., 7. roč., PORG Lindnerova P8, A. Výšková

6-7) Daniel Černín                   107 b., 4 hod., 7. roč., G Ch. Dopplera P5, J. Václavů

6-7) Eliška Černovská         107 b., 8 hod., 5. roč., G Voděradská P10, R. Zittová

8) Anna Blažková              103 b., 3 hod., 7. roč., G J. Heyrovského P5, H. Kosová

9) Štěpán Hron        101,5 b., 3 hod., 3. roč., G Budějovická P4, D. Marešová

10) Elena Kejvalová         96,5 b., 3 hod., 3. roč., G J. Nerudy P1, Z. Zápotocká

11) Zora Novotná               96 b., 4 hod., 3. roč., G M. Horákové P4, V. Linhartová

12) Matěj Zítek          95 b., 4 hod., 7. roč., G Litoměřická P9, K. Juřičková

13) Jakub Volf            92 b., 6 hod., 5. roč., G O. Pavla P5, B. Kohoutová  

14-15) Šárka Čavošová         88,5 b., 3 hod., 2. roč., G Přípotoční P10, J. Dufková

14-15) Maryia Pautava         88,5 b., 7 hod., 3. roč., G Na Zatlance P5, F. Hamdi

          16) Kateřina Hroudová            85,5 b., 3 hod., 7. roč., G E. Krásnohorské P4, D. Pařízková

17) Jan Čermák                81 b., 3 hod., 5. roč., KG Kozinova P10, J. Šafránek

18) Žaneta Kmetová       79 b., 3 hod., 3. roč., G K. Sladkovského P3, P. Kotková

         19) Vladan Hašek                   78 b., 3 hod., 1. roč., ČAO Resslova P2, E. Lepesantová

20) Kristýna Beranová 72,5 b., 4 hod., 6. roč., G Českolipská P9, A. Obermanová

 

Soutěž nedokončila:

 

21) Marianna Závodská         0 b., 4 hod., 2. roč., G Sázavská P2, E. Loulová

 

 

 

 

         Maximální dosažitelné bodové hodnocení bylo ve všech kategoriích 140 bodů. Školních kol proběhlo celkem 43 a zúčastnilo se jich celkem 446 účastníků. Našeho Krajského kola se zúčastnilo celkem 59 účastníků.

 

 

 

 

                                                       Mgr. Roman Benýšek

                                                         ředitel DDM

 

 


 

 
 
Dům dětí a mládeže, Praha 6-Suchdol, Rohová 7
Rohová 7/540
Praha 6 - Suchdol
165 00
Tel:  22...
 

Výsledková listina dle kategorií

 

                          

 

 

 

 

 

Věc: Krajské kolo konverzační soutěže ve francouzském jazyce konané dne 24.3. 2011.

 

Kategorie:

 

a) kategorie ZŠ A1 a A2 - žáci základních škol (a odpovídajích ročníků víceletých gymnázií),

 

b) kategorie SŠ B1 a B2 - žáci 1. až 3. ročníku všech typů středních škol a odpovídajích ročníků víceletých gymnázií,

 

c) další kritéria pro zařazení do nižších kategorií A1 a B1:

1) maximálně 3 roky studia

 

2) maximálně 12 hodin týdně výuky celkem (konverzace v daném jazyce, příp. mimoškolní výuka)

 

Žák musí vyhovět v obou těchto kritériích. Všichni ostatní přihlášení pak budou patřit do vyšších kategorií A2 a B2.

 

 

Kategorie A1 podle pořadí:   

 

1) Nikolas Petrov         126 b., 3 hod., 4. roč., PORG Lindnerova P8, A. Výšková

2) Aneta Váchová         115 b., 5 hod., 8. roč., ZŠ Mikulandská P1, M. Šafránková

3) Filip Němec         110,5 b., 3 hod., 4. roč., G E. Krásnohorské P4, D. Pařízková

4) Michaela Jirásková     110 b., 3 hod., 4. roč., G Litoměřická P9, K. Juřičková

5) Alice Foltýnová             102 b., 3 hod., 4. roč., G J. Heyrovského P5, N. Hejlová

6) Nikola Šejgunovová         88 b., 3 hod., 4. roč., G Sladkovského P3, B. Zahálková

7) Gabriela Burešová         87,5 b., 3 hod., 7. roč., ZŠ C. Boudy Kladno, J. Homola

8) Cecílie Horská                 87 b., 3 hod., 4. roč., G Budějovická P4, D. Marešová

9) Karina Matevosjanová85 b., 3 hod., 3. roč., G Voděradská P10, K. Chottous

10) Eliška Divišová      76 b., 3 hod., 8. roč., ZŠ E. Destinnové P6, H. Kordačová

11) Markéta Rehbergerová73,5 b.,4 hod.,3. r., G Ch. Dopplera P5, B.Kocourková

12) Daniella Hotko        71,5 b., 5 hod., 8. roč., ZŠ Jeremenkova P4, D. Klapková

13) Vojtěch Komárek          67,5 b., 3 hod., 7. roč., ZŠ Horáčkova P4, K. Pokorná

14-15) Eva Myslivečková        64 b., 3 hod., 3. roč., G Omská P10, D. Beranová

14-15) Mikuláš Tuháček         64 b., 3 hod., 2. roč., G O. Pavla P5, M. Chottousová

16) Linda Bouhetalová         59 b., 3 hod., 8. roč., ZŠ Filozofská P4, H. Dlesková

17) Eliška Vávrová         58,5 b., 3 hod., 8. roč., ZŠ Drtinova P5, M. Hrevušová   

18) Anežka Zemanová         48 b., 3 hod., 5. roč., ZCŠ Ostrovní P1, K. Francová

19) Anna-Marie Šedivková43,5 b., 3 hod., 7. roč., ZŠ Lupáčova P3, L. Sýkorová

20) Jan Mazel 28,5 b., 2 hod., 2. r., G J. Gutha-Jarkovského P1, K. Blechtová

21) Daniel Karlík          17 b., 3 hod., 7. r., ZŠ J. Gutha-Jarkovského P1, K. Blechtová

 

 

Kategorie A2 podle pořadí:

 

1) Jiří Růžička              132 b., 3 hod., 4. roč., G Nad Alejí P6, D. Fochová

2) Adéla Stříbrná                130 b., 3 hod., 9. roč., ZCŠ Ostrovní P1, M. Málková

3) Diana Jiová          122 b., 4 hod., 4. roč., G Ch. Dopplera P5, J. Václavů

4) Eliška Kosmáková      113,5 b., 5 hod., 8. roč., ZŠ Mikulandská P1, I. Ernstová

5) David Broda                   89,5 b., 3 hod., 2. roč., G O. Pavla P5, M. Chottousová  

6) Renata Jansová                79,5 b., 3 hod., 9. roč., ZŠ Drtinova P5, M. Hrevušová

7) Natálie Vaidišová          78 b., 3 hod., 8. roč., ZŠ Horáčkova P4, K. Pokorná

8) Anna Švecová               74 b., 3 hod., 9. roč., ZŠ Filozofská P4, H. Dlesková

9) Martin Ježek        65 b., 4 hod., 9. roč., ZŠ Pod Marjánkou P6, V. Sováková

10) Vojtěch Dvořák   54 b., 3 hod., 4. r., G J. Gutha-Jarkovského P1, H. Binarová

11) Barbora Němcová27,5 b., 3 hod., 7. roč., ZŠ E. Destinnové P6, H. Kordačová

 

Do soutěže se nedostavily:

 

Tereza Tomová                 4 hod., 4. roč., G Omská P10, D. Beranová

Veronika Žáčková               3 hod., 9. roč., ZŠ Jeremenkova P4, D. Klapková

 

Kategorie B1 podle pořadí:

 

1) Rozálie Czesaná 120 b., 5 hod., 5. roč., PORG Lindnerova P8, A. Výšková

2) Tomáš Strnad                  115 b., 6 hod., 3. roč., G O. Pavla P5, B. Kohoutová  

3) Lada Kohoutová         101,5 b., 4 hod., 3. roč., AG Štěpánská P1, D. Fousková

4) Filip Landa                   99 b., 3 hod., 3. roč., G J. Heyrovského P5, N. Hejlová 

5) Tereza Čípová            92 b., 3 hod., 7. roč., G Nad Kavalírkou P5, H. Farská

6) Alice Luňáková             85 b., 6 hod., 3. roč., G Omská P10, D. Beranová

7) Monika Chaloupková        84,5 b., 3 hod., 3. roč., G Sladkovského P3, B. Šídlová

8) Zora Novotná               79 b., 4 hod., 2. roč., G M. Horákové P4, V. Linhartová

9) Markéta Štefková         66 b., 3 hod., 5. roč., KG Kozinova P10, J. Šafránek

10) Kateřina Bílá       63 b., 3 hod., 3. roč., G E. Krásnohorské P4, R. Dvořáková

 

 

Kategorie B2 podle pořadí:

 

1) Barbora Křížová      130 b., 4 hod., 3. roč., AG Štěpánská P1, M. Minaříková

2) Tran Dac Ngoc HA    124,5 b., 3 hod., 7. roč., G Voděradská P10, K. Chottous

3) Ondřej Semerák                121 b., 4 hod., 6. roč., G Nad Alejí P6, A. Kulhánková

4) Kateřina Živcová         120,5 b., 4 hod., 3 roč., G Sázavská P2, E. Loulová

5) Štěpánka Pabiánová 120 b., 3 hod., 7. roč., PORG Lindnerova P8, A. Výšková

6) Klára Němečková     116,5 b., 3 hod., 7. roč., G J. Heyrovského P5, H. Kosová

7) Maryia Pautava                112 b., 3 hod., 2. roč., G Na Zatlance P5, M. Vorlová

8) Blanka Jančaříková         101,5 b., 3 hod., 1. roč., G Přípotoční P10, J. Dufková

9) Veronika Niederlová 98,5 b., 3 hod., 7. roč., G Budějovická P4, D. Marešová

10) Magdaléna Kovářová97,5 b.,3 hod.,5. r., G E. Krásnohorské P4,R.Dvořáková

11) Antonín Křivohlavý 95,5 b., 4 hod., 2 roč., G Arabská P6, A. Krumpová    

12) Martina Papoušková         93 b., 3 hod., 6. roč., KG Kozinova P10, J. Očenášek

13) Angelique Truijensová 88,5 b.,3 hod.,2. r., G J. Škvoreckého P2, N. Sýkorová      

14) Štěpánka Jislová         88 b., 4 hod., 7. roč., G Ústavní P8, D. Ciprysová

15) Zuzana Šafrová         87 b., 6 hod., 7. roč., G Omská P10, I. Svobodová

16) Helena Mikulášová         84 b., 3 hod., 7. roč., G K. Sladkovského P3, B. Šídlová

17) Anna Kalfusová         72 b., 6 hod., 3. roč., G O. Pavla P5, B. Kohoutová  

 

Do soutěže se nedostavily:

 

Zuzana Boušková             3 hod., 7. r., G J. Gutha-Jarkovského P1, K. Blechtová

Kateřina Kykalová          3 hod., 7. roč., G Litoměřická P9, V. Klínská

Anita Žáčková               2 hod., 3. roč., G Botičská P2, O. Vodenková

 

 

 

         Maximální dosažitelné bodové hodnocení bylo ve všech kategoriích 140 bodů. Školních kol proběhlo celkem 47 a zúčastnilo se jich celkem 519 účastníků. Našeho Krajského kola se zúčastnilo celkem 59 účastníků.

 

 

 

 

                                                        Mgr. Roman Benýšek

                                                                 ředitel DDM

 

Výsledková listina dle kategorií

 


Věc: Krajské kolo konverzační soutěže ve francouzském jazyce konané dne 18.3. 2010.

Kategorie:

a) kategorie ZŠ A1 a A2 - žáci základních škol (a odpovídajích ročníků víceletých gymnázií),

b) kategorie SŠ B1 a B2 - žáci 1. až 3. ročníku všech typů středních škol a odpovídajích ročníků víceletých gymnázií,

c) další kritéria pro zařazení do nižších kategorií A1 a B1:
1) maximálně 3 roky studia

2) maximálně 12 hodin týdně výuky celkem (konverzace v daném jazyce, příp. mimoškolní výuka)

Žák musí vyhovět v obou těchto kritériích. Všichni ostatní přihlášení pak budou patřit do vyšších kategorií A2 a B2.

 

Kategorie A1 podle pořadí:

1) Rozálie Czesaná 135 b., 3 hod., 4. roč., PORG Lindnerova P8, A. Výšková
2) Barbara Žáčková 131,5 b.,4 hod., 4. roč., G Budějovická P4, D. Marešová
3) Diana Jiová 110,5 b., 8 hod., 3. roč., G Ch. Dopplera P5, J. Václavů
4) Šimon Pokorný 104,5 b., 3 hod., 3. roč., G Špitálská P9, K. Drábková
5-6) Karolina Holasová 104 b., 3 hod., 2. roč., G O. Pavla P5, B. Kohoutová
5-6) Kateřina Meinerová 104 b., 3 hod., 2. roč., G Jižní Město P4, M. Brýlová
7) Estelle Roger 100 b., 3 hod., 8. roč., ZŠ Drtinova P5, M. Hrevušová
8) Jiří Růžička 98,5 b., 3 hod., 3. roč., G Nad Alejí P6, L. Seifertová
9) Tereza Tomová 96 b., 3 hod., 3. roč., G Omská P10, A. Skrčená
10) Kateřina Janstová 95,5 b., 3 hod., 4. roč., G E. Krásnohorské P4, R. Dvořáková
11) Linda Šatoplechová 95 b., 3 hod., 4. roč., G Litoměřická P9, V. Klínská
12) Michaela Trmalová 93,5 b., 4 hod., 8. roč., ZŠ Mikulandská P1, T. Kosinová
13) Natálie Vaidišová 91,5 b., 3 hod., 7. roč., ZŠ Horáčkova P4, K. Pokorná
14) Denisa Geislerová 84 b., 3 hod., 4. roč., G Sladkovského P3, B. Šídlová
15) Anna Švecová 81,5 b., 3 hod., 8. roč., ZŠ Filozofská P4, H. Dlesková
16) Lucie Rázková 78 b., 3 hod., 3. roč., G Nad Štolou P7, J. Řečínská
17) Eliška Klapalová 77 b., 5 hod., 7. roč., ZŠ Jeremenkova P4, M. Kneřová
18) Juliette Ronerová 36,5 b., 3 hod., 7. roč., ZŠ Kuncova P13, A. Stameti

 

Kategorie A2 podle pořadí:

1) Rut Habartová 136,5 b., 7 hod., 9. roč., ZŠ Mikulandská P1, M. Šafránková
2) Aldin Muhovič 121,75 b., 3 hod., 9. roč., ZŠ Drtinova P5, M. Hrevušová
3) Michaela Kožmínová 118,5 b., 6 hod., 4. roč., G E. Krásnohorské P4, R. Dvořáková
4) Helena Staňková 111 b., 7 hod., 4. roč., G Nad Alejí P6, B. Jamborová
5) Tijana Savićević 109,5 b., 3 hod., 4. roč., G Omská P10, A. Skrčená
6) Adéla Stříbrná 108,5 b., 3 hod., 8. roč., ZCŠ Ostrovní P1, M. Málková
7) Tereza Racková 108 b., 3 hod., 9. roč., ZŠ Lupáčova P3, L. Sýkorová
8) Tereza Kundelová 99 b., 3 hod., 9. roč., ZŠ C. Boudy Kladno, J. Homola
9) Nora Štrbová 98,75 b., 3 hod., 2. roč., G Jižní Město P4, M. Brýlová
10) Nikola Uhlíková 86 b., 3 hod., 9. roč., ZŠ Filozofská P4, R. Singrová
11) Anežka Gryndlerová 81,5 b., 4 hod., 9. roč., ZŠ Horáčkova P4, K. Pokorná
12) Míša Marešová 80,75 b., 3 hod., 4. roč., G Voděradská P10, R. Zittová
13) Kateřina Marešová 79 b., 3 hod., 9. roč., ZŠ Jeremenkova P4, M. Kneřová
14) Žaneta Ferusová 63 b., 4 hod., 9. roč., ZŚ Kuncova P13, A. Stameti

Do soutěže se nedostavili:

Anita Kameníková 3 hod., 9. r., ZŠ J. Gutha-Jarkovského P1, H. Sisrová
Edita Štruplová 3 hod., 6. roč., ZCŠ Ostrovní P1, K. Marvánová


Kategorie B1 podle pořadí:


1) Jan Nedvídek 123 b., 3 hod., 2. roč., AG Štěpánská P1, M. Minaříková
2) Jiří Culka 116,5 b., 3 hod., 3. roč., G Špitálská P9, D. Zikmundová
3) Matouš Vrběcký 115 b., 3 hod., 3. roč., G O. Pavla P5, Z. Pačes
4) Gabriela Chvojková 114 b., 5 hod., 3. roč., G Botičská P2, M. Fleislebrová
5) Markéta Charvátová 113 b., 7 hod., 2. roč., G Arabská P6, D. Skácilíková
6) Kristýna Janoušková 107,5 b., 4 hod., 5. roč., G Českolipská P9, A. Obermanová
7-8) Ellen Franců 103,5 b., 3 hod., 3. roč., G Litoměřická P9, K. Juřičková
7-8) Alžběta Pellarová 103,5 b., 4 hod., 3. roč., G Omská P10, J. Šimková
9) Marie Cedivodová 74 b., 3 hod., 3. roč., G Budějovická P4, D. Marešová
10) Kateřina Balounová 71 b., 3 hod., 7. roč., G Nad Kavalírkou P5, H. Farská
11) Kateřina Bílá 68,5 b., 3 hod., 2. roč., G E. Krásnohorské P4, R. Dvořáková
12) Filip Novák 63,5 b., 3 hod., 5. roč., G Sladkovského P3, B. Šídlová
13) Lucie Volfová 51 b., 3 hod., 2. roč., G Ch. Dopplera P5, B. Kocourková
14) Markéta Houšková 37 b., 3 hod., 1. roč., KG Kozinova P10, L. Kolářová

Do soutěže se nedostavila:

Sára Königová 4 hod., 3. roč., G Sázavská P2, E. Loulová

 

Kategorie B2 podle pořadí:

1) Sára Vidímová 129 b, 7 hod., 6. roč., G Jižní Město P4, M. Brýlová
2) Michael Miňovský 126,5 b., 3 hod., 3. roč., G J. Nerudy P1, T. Behejová
3) Pavlína Kadlecová 125,5 b., 3 hod., 7. roč., G J. Heyrovského P5, J. Cinkeová
4) Alena Křivánková 124 b., 6 hod., 3. roč., AG Štěpánská P1, D. Fousková
5) Jakub Švec 119 b., 3 hod., 7. roč., PORG Lindnerova P8, A. Výšková
6) Gabriela Dykastová 109,5 b., 3 hod., 7. roč., G Nad Štolou P7, J. Táborská
7) Jana Světlíková 98,5 b., 3 hod., 2. roč., G Přípotoční P10, J. Dufková
8) Tran Dac Ngoe HA 98 b., 7 hod., 6. roč., G Voděradská P10, K. Chottous
9) Kateřina Živcová 97,5 b., 4 hod., 2. roč., G Sázavská P2, E. Loulová
10) Jan Koutník 96,5 b., 4 hod., 7. roč., G Omská P10, J. Šimková
11) Kristýna Kantnerová 95,5 b., 4 hod., 7. roč., G Českolipská P9, E. Vanáčová
12) Dominika Kobrlová 93 b., 3 hod., 6. roč., G Budějovická P4, D. Marešová
13) Monika Kratochvílová89,5 b., 6 hod., 3 roč., G Arabská P6, M. Pečenková
14) Jakub Karhánek 86 b., 5 hod., 7. roč., G Nad Alejí P6, J. Hruška
15) Petra Vaňkátová 80,5 b., 4 hod., 6. roč., G E. Krásnohorské P4, D. Pařízková
16) Kateřina Chrbolková 79,5 b., 3 hod., 7. r., G J. Gutha-Jarkovského P1, H. Binarová
17) Anežka Studničková 78 b., 3 hod., 7. roč., KG Kozinova P10, J. Očenášek
18) Helena Mikulášová 74 b., 3 hod., 6. roč., G K. Sladkovského P3, B. Šídlová

 

Maximální dosažitelné bodové hodnocení bylo ve všech kategoriích 140 bodů. Školních kol proběhlo celkem 42 a zúčastnilo se jich celkem 623 účastníků. Našeho Krajského kola se zúčastnilo celkem 64 účastníků.

 

Mgr. Roman Benýšek
ředitel DDM

 


Výsledková listina dle kategorií

 
Věc: Krajské kolo konverzační soutěže ve francouzském jazyce konané dne 19.3. 2009.

 

 
Kategorie:

a) kategorie ZŠ A1 a A2 - žáci základních škol (a odpovídajích ročníků víceletých gymnázií),

b) kategorie SŠ B1 a B2 - žáci 1. až 3. ročníku všech typů středních škol a odpovídajích ročníků víceletých gymnázií,

c) další kritéria pro zařazení do nižších kategorií A1 a B1:
1) maximálně 3 roky studia

2) maximálně 12 hodin týdně výuky celkem (konverzace v daném jazyce, příp. mimoškolní výuka)

Žák musí vyhovět v obou těchto kritériích. Všichni ostatní přihlášení pak budou patřit do vyšších kategorií A2 a B2.

 

Kategorie A1 podle pořadí:

1) Linda Vitova             117 b., 3 hod., 4. roč., G J. Heyrovského P5, N. Hejlová
2) Aldin Muhovič               111 b., 3 hod., 8. roč., ZŠ Drtinova P5, M. Hrevušová
3) Barbara Žáčková           109 b., 4 hod., 3. roč., G Budějovická P4, D. Marešová
4) Andrea Mitriková           107 b., 3 hod., 8. roč., ZŠ Filozofská P4, R. Singrová
5) Theodora Voráčková       99 b., 3 hod., 4. roč., PORG Lindnerova P8, A. Výšková
6) Irina Djukič                 98 b., 3 hod., 3. roč., G Omská P10, A. Skrčená
7) Magdaléna Kovářová       97 b., 6 hod., 3. roč., G E. Krásnohorské P4, D. Pařízková
8) Sarah Krausová             92 b., 4 hod., 8. roč., ZŠ Mikulandská P1, M. Šafránková
9) Matěj Zítek                 90 b., 3 hod., 4. roč., G Litoměřická P9, K. Juřičková
10) Kateřina Šimonová       73 b., 3 hod., 4. roč., G J. Gutha-Jarkovského P1, H. Sisrová
11-13) Karolina Holasová    72 b., 3 hod., 2. roč., G O. Pavla P5, Z. Pačes
11-13) Kateřina Meinerová  72 b., 3 hod., 1. roč., G Jižní Město P4, M. Brýlová
11-13) Lucie Rakušanová      72 b., 3 hod., 3. roč., G Ch. Dopplera P5, J. Václavů
14) Anna Cihlářová            62 b., 3 hod., 7. roč., ZŠ Jeremenkova P4, M. Kneřová
15) Julie Nešlehová          58 b., 3 hod., 7. roč., ZŠ Lupáčova P3, L. Sýkorová
16) Martin Mašek             49 b., 3 hod., 8. roč., ZŠ J. Gutha-Jarkovského P1, H. Sisrová
17) Michaela Sklenářová    46 b., 3 hod., 4. roč., G Sladkovského P3, B. Erlebachová
18) Klára Brabcová           39 b., 4 hod., 8. roč., ZŠ Kuncova P13, A. Shameti

 

Kategorie A2 podle pořadí:

1) Anne-Marie Rohanová  129 b., 4 hod., 9. roč., ZŠ Mikulandská P1, L. Svobodová
2) Ondřej Semerák            113,5 b., 5 hod., 4. roč., G Nad Alejí P6, L. Seifertová
3) Eliška Černovská           111 b., 3 hod., 4. roč., G Voděradská P10, R. Ziltová
4) Tereza Racková             98 b., 3 hod., 8. roč., ZŠ Lupáčova P3, L. Sýkorová
5) Kristýna Žemlová          86 b., 3 hod., 7. roč., ZŠ Horáčkova P4, K. Pokorná
6) Nora Štrbová               80 b., 3 hod., 1. roč., G Jižní Město P4, M. Brýlová
7) Tereza Kundelová          78,5 b., 3 hod., 8. roč., ZŠ C. Boudy Kladno, J. Homola
8) Kristýna Zemanová        75,5 b., 4 hod., 4. roč., G Ch. Dopplera P5, J. Václavů
9) Eva Gajdošová              73 b., 3 hod., 9. roč., ZŠ Drtinova P5, M. Hrevušová
10-11) Anna Davidová         71 b., 3 hod., 9. roč., ZŠ Filozofská P4, H. Dlesková
10-11) Marek Rakouš          71 b., 3 hod., 9. roč., ZCŠ Ostrovní P1, T. Montagne
12) Kateřina Marešová       70,5 b., 3 hod., 8. roč., ZŠ Jeremenkova P4, M. Kneřová
13) Josef Dašek               63,5 b., 4 hod., 4. roč., G Kuncova P13, K. Laňková

Kategorie B1 podle pořadí:

1) Jáchym Černý          107,5 b., 4 hod., 3. roč., G Omská P10, J. Šimková
2) Lenka Čubová               106 b., 4 hod., 3. roč., G Arabská P6, M. Pečenková
3) Jana Georgievová         102 b., 3 hod., 3. roč., AG Štěpánská P1, J. Kolmanová
4) Ivana Richterová          94,5 b., 3 hod., 7. roč., G Nad Kavalírkou P5, H. Farská
5) Monika Baráková           91 b., 3 hod., 3. roč., G E. Krásnohorské P4, R. Dvořáková
6-7) Nadzeya Haurylink     83,5 b., 4 hod., 5. roč., G Českolipská P9, E. Vaňáčová
6-7) Pavlína Marvanová      83,5 b., 5 hod., 3. roč., G Ch. Dopplera P5, J. Václavů
8) Nikola Gronychová        82,5 b., 3 hod., 5. roč., G Budějovická P4, D. Marešová
9) Tereza Fabšíková          78 b., 3 hod., 3. roč., G Litoměřická P9, K. Juřičková
10) Nikola Bartoňková       72,5 b., 5 hod., 3. roč., G Botičská P2, O. Vodenková
11) Jana Koliášová             57,5 b., 3 hod., 5. roč., KG Kozinova P10, J. Očenášek
12) Lucie Neužilová           51 b., 5 hod., 3. roč., G Sladkovského P 3, B. Erlebachová
13) Petra Svobodová          41 b., 3 hod., 6. roč., G Špitálská P9, D. Zikmundová

Kategorie B2 podle pořadí:

1) Anna Lisová               125 b., 3 hod., 7. roč., G Nad Alejí P6, J. Hruška
2) Gabriela Peřestá             114,5 b., 3 hod., 7. roč., G Nad Štolou P7, H. Majorová
3) Barbora Goláňová            110,5 b., 3 hod., 3. roč., G J. Nerudy P1, P. Součková
4) Viktorie Melešová           90,5 b., 4 hod., 7. roč., G Omská P10, I. Svobodová
5) Eva Buriánková               86 b., 3 hod., 7. roč., G Budějovická P4, J. Kutláková
6) Aneta Rytinová               85 b., 5 hod., 3. roč., G Voděradská P10, K. Chottous
7) Pavla Káchová                 84 b., 3 hod., 1. roč., G Přípotoční P10, J. Dufková
8) Radka Mikulíková             83,5 b., 3 hod., 3. roč., G J. Škvoreckého P2, I. Bucherová
9) Karolína Stehlíková          83 b., 8 hod., 7. roč., G Českolipská P9, E. Vaňáčová
10) Andrea Čapková              82,5 b., 4 hod., 6. roč., PORG Lindnerova P8, A. Výšková
11) Anna Dupalová                82 b., 3 hod., 7. roč., G Sladkovského P3, B. Erlebachová
12) Robert Rott                  79,5 b., 3 hod., 7. roč., G Litoměřická P9, V. Klínská
13) Vojtěch Čejka               73,5 b., 3 hod., 6. roč., G J. Heyrovského P5, J. Cinkeová
14) Natalie Brožová            73 b., 5 hod., 3. roč., G O. Pavla P5, Z. Pačes
15) Petra Vaňkátová            72 b., 7 hod., 5. roč., G E. Krásnohorské P4, D. Pařízková
16) Sára Vidímová               70 b., 3 hod., 5. roč., G Jižní Město P4, M. Brýlová
17) Věnceslava Zellerová      68 b., 4 hod., 3. roč., AG Štěpánská P1, J. Kolmanová
18) Barbora Oščipovská       64,5 b., 3 hod., 3. roč., G Na Zatlance P5, H. Fatma
19) Barbora Svojtková         64 b., 4 hod., 3. roč., G Sázavská P2, E. Loulová
20) Barbora Neumannová      61 b., 3 hod., 3. roč., KG Kozinova P10, P. Holečková
21) Pavlína Lysá                  60 b., 3 hod., 4. roč., SOŠ pro administr. EU P9, B. Podracká
22) Kateřina Opršalová        54 b., 3 hod., 7. roč., G J. Gutha-Jarkovského P1, K. Blechtová
23) Šárka Vavrochová          53 b., 3 hod., 3. roč., G Botičská P2, O. Vodenková
24) Tereza Woitschová        52,5 b.,4 hod., 3 roč., G Arabská P6, M. Pečenková
25) Jakub Macák                 51 b., 4 hod., 3. roč., G Pernerova P8, H. Vaňková

 

Maximální dosažitelné bodové hodnocení bylo ve všech kategoriích 140 bodů. Školních kol proběhlo celkem 38 a zúčastnilo se jich celkem 665 účastníků. Našeho Krajského kola se zúčastnilo celkem 69 účastníků.

 

Mgr. Roman Benýšek
ředitel DDM