Pronájmy

Oslavy v klubu DDM


Oslavy v klubu DDM

200,- Kč / hod. s dohledem pedagoga

250,- Kč / hod. s připraveným a organizovaným programem od nás

Program chystáme na míru dle - věku dětí, počtu dětí, zájmů dětí, dle téma akce atd. Program s Vámi budeme předem konzultovat.


Oslavy je možno pořádat:

ÚT 13:00 - 18:00

PÁ 13:00 - 17:00

Oslava je v klubu možná pouze 1x týdně, aby nebyl klub tak často blokován pro svou hlavní funkci otevřených dveří pro veřejnost, tudíž je nutné si oslavu domluvit s časovým předstihem alespoň měsíc.

Klub je vybaven lednicí, mikrovlnnou troubou i varnou konvicí, je zde možnost si předem oslavu připravit a věci si uložit do lednice.

Pro děti je zde veliké vyžití, ve spodním patře klubu máme kulečník, šipky, fotbálek, stolní hokej, vzdušný hokej, či ping pongový stůl. Dále pak 6x PC, X-box, playstation a nintendo.

Upozorňujeme ovšem, že se zde nenacházejí hračky pro nejmenší.


Pro objednání oslavy prosím volejte na tel: 220 920 936, nebo nám napište email na kristyna.kutilkova@ddmsuchdol.cz a my Vás budeme kontaktovat.

Cena: 200,- Kč /hod, 250,- Kč / hod.

Adresa: Stehlíkova 928
Kontaktní osoba: Kristýna Kutílková
Telefon: 777367988

Aktuality

Alikvotní část plateb za 2. pololetí budeme našim účastníkům vracet, ač manuál MŠMT uvádí, že na vratky není právní nárok. Výše této vratky bude odvozena od počtu garantovaných lekcí na školní rok (30) a skutečně realizovaných lekcí včetně avizovaného prodloužení činnosti. Tato částka bude účastníkům vrácena do konce července 2020 na základě písemné žádosti doručené do DDM (stačí i sken zaslaný e-mailem). Žádosti přijímáme do 30. 6. 2020 Formulář je ke stažení https://www.ddmsuchdol.cz/o-ddm-suchdol/ke-stazeni Případně na konci tohoto článku po rozkliknutí. Pokud si nezažádáte o navrácení úplaty (do 30. 6. 2020), bude tato částka použita na rozvoj a provoz DDM (obnova vybavení, nákup nových pomůcek do kroužků), děkujeme.
zobrazit archiv

Domeček roste

EU

Projekt DOMEČEK ROSTE je spolufinancován Evropskou unií.

Více o projektu