Pracovníci

Kontakty - interní pracovníci

Mgr. Jana Němcová

Ředitelka DDM

Vzdělání:
Pedagogická fakulta HK- obor pedagogika a matematika

Daniela Krausová Dis.

Pedagog volného času - momentálně na MD

Vzdělání:
VOŠ obalový a grafický desing
Pedagogické minimum - akreditace MŠMT
K2 - studium pedagogiky

Anna Ellen Kučerová

Pedagog volného času, vedoucí Oddělení PR, tance a estetiky

Vzdělání:
SOŠ pedagogická

Pavlína Krýslová

Pedagog volného času, vedoucí Oddělení mladších dětí a Hlídáníčka

Vzdělání:
Gymnázium Václava Beneše Třebízského - humanitní obor
Pedagogické minimum - akreditace MŠMT

pavlina.kryslova@ddmsuchdol.cz, 777 400 587, 603925186
Karolína Dudová

Pedagog volného času, vedoucí Oddělení Sportu a přírodovědy

Pedagogické minimum - UP Olomouc, trenér sportu pro všechny licence A -
FTVS, trenér všeobecné gymnastiky II. třídy - ČASPV, student oboru
Aplikovaná tělesná výchova a sportu osob se specifickými potřebami - FTVS

Jana Buchtová

Pedagog volného času, Vedoucí oddělení klubových a technických aktivit

jana.buchtova@ddmsuchdol.cz, 220920936, 777459528
Marek Duda DiS.

Pedagog volného času, vedoucí Oddělení hudby a společenských věd

Konzervatoř Jana Deyla - pozoun
Učitel hry na dechové žesťové nástroje, zobcovou flétnu a kytaru

Kristýna Kutílková

Pedagog volného času, Oddělení Sportu a přírodovědy

Vzdělání:

Všeobecné gymnázium Ortenovo náměstí s rozšířenou výukou jazyků
Pedagogické minimum 120h - akreditace MŠMT

Ing. Eva Svítková

Pedagog volného času, vyučující na "Hlídáníčku"

Pedagogické studium učitelství (pedagogika, psychologie, didaktika)
First Certificate in English

Bc. Tereza Jarošová

ekonomka DDM

Kontakty - externí pracovníci

Hana Bernardová

lektorka anglického jazyka, matematiky a komiksové kresby

Jan Brabec

Lektor hudebních nástrojů - kytara, ukulele

Vendula Březinová ak. mal.

lektorka výtvarných kroužků

Akademická malířka s dlouholetou praxí ve školách a DDM. Připravila úspěšně mnoho žáků k talentovým zkouškám.

Barbora Dudařová

Oddělení sportu a přírodovědy

Bc. Marta Ebenová

Lektorka hudebních kroužků - zpěv, klavír

Klára Fídlerová

Lektorka hudebních nástrojů - ukulele

Karolína Franclíková

Lektorka hudebních nástrojů - klavír a housle

JUDr. Šárka Jandová

Lektorka baletu a gymnastiky

Aliaksandra Kanapliova

Lektorka Robotiky Junior

777008109
Mlada Kůrková

Lektorka jógy

Zuzana Luftová

Lektorka výtvarných kroužků

Jakub Matoušek DiS.

Lektor hudebních nástrojů - klavír

Anna Mikulová

Lektorka hudebních nástrojů - klavír, lesní roh a housle

Tereza Nidetzká

lektorka francouzského jazyka a zpíěvu

Dzmitry Parakhonka

lektor kroužku Robotika Middle a Robotika Soutšžní

František Pekarovics

vedoucí tábora Seleška

Bc. Michaela Pěkníková DiS.

Lektorka hudebních nástrojů - flétna, kytara

Mgr. Zdeňka Rychterová

Lektorka tělovýchovných kroužků

pedagogická fakulta v Hradci Králové, obor Vychovatelství - Tělesná výchova

Anton Smirnov

Lektor hudebních nástrojů - kytara

Anežka Tošovská

Lektorka hudebních kroužků - klavír

Barbora Viktorie Vaňková

Lektroka anglického jazyka

Aktuality

Kroužky na rok 20/21 zvěřejněny!
O školních prázdninách a státních svátcích se kroužky nekonají. 
zobrazit archiv

Domeček roste

EU

Projekt DOMEČEK ROSTE je spolufinancován Evropskou unií.

Více o projektu