Pracovníci

Kontakty - externí pracovníci

Filip Adámek

lektor Laser Game

Leila Ahmadzai

lektorka příměstských táborů a akcí DDM

MSc. Cansu Almaz

lektor anglického jazyka

Kateřina Andreasová

lektorka anglické jazyka, výtvarné výchovy a animace

Nicol Beránková

lektorka flétny, gymnastiky a aerobicu

Studentka předškolní a mimoškolní pedagogiky

Tendoi Blair

lektor anglického jazyka a deskoherních aktivit

Ing. Dana Čítková Ph.D.

lektorka v Miniškolce Cvrčci a v Klubu maminek a dětí

Barbora Dudařová

lektorka přírodovědných kroužků

774248889
Martina Eignerová

lektorka šití a návrhářství

Klára Fídlerová

lektorka příměstských táborů

Jan Gregor DiS.

lektor hudebních kroužků - kytara, ukulele

Student HAMU v oboru skladba

Michaela Hertlová

lektorka anglického jazyka

Klára Hluštíková

Lektorka sportovních kroužků

Václav Holler Dis.

lektor klavíru

Tereza Jirásková

Lektorka klavíru a zpěvu

Studentka konzervatoře - obor: populární zpěv

Vendula Jirků

Lektorka Hip hop

Bc. Adéla Kadlecová

lektorka logopedického kroužku

vystudovala Pedagogickou fakultu UK, bakalářský obor Speciální pedagogika / Logopedie

Eva Káldy

Lektorka keramiky

Aliksandra Kanapliova

lektorka Robotiky Junior

777008109
PhDr. Pavel Klapetek

lektor kytary

učitel hudební výchovy

Eliška Kohoutová

lektorka anglického jazyka

Natalia Koreniuk

lektorka klavíru v ukrajinském jazyce

David Krýsl

lektor Kroužku mladých hasičů

student ČVUT, obor Bezpečnost a ochrana obyvatelstva

Mlada Kůrková

lektorka jógy

Ing. Marie Laštovková Dis.

lektorka kroužku ručních prací

Johanka Lišková

Lektorka - předškolní pedagogika, tanec

Gabriela Machová

lektorka gymnastiky (Červený Vrch)

Sofia Mendozová

lektorka - flétna, klarinet, klavír, zpěv

Studentka konzervatoře - obor: klasický zpěv

Karolína Miková

lektor baletu a contemporary

Martina Míková DiS

lektorka hudebních kroužků - zpěv, klavír

Marzieh Mohri

lektorka cizích jazyků a lego kroužků

Jíří Müller

lektor sportovních kroužků

Dzmitry Parakhonka

lektor kroužků Robotika Middle a Robotika Soutěžní

Berenika Platilová

Lektorka keramiky

Ivana Pražáková

Lektorka keramiky

David Rechtberger

lektor Nerf kroužku a Laser Game

Miroslav Sabadin

lektor dramatického kroužku

vystudoval Pražskou konzervatoř, obor hudebně-dramatický

Eliška Solničková

externí lektor - dětská jóga

Pavlína Sotolářová

lektorka klavíru

Danilo Spirito

lektor anglický kroužků deskovek a DnD

Viktorie Stará

lektorka ukulele

Karolína Šerpánová

lektorka dramatického kroužku

Mgr. Kateřina Šrámková

lektorka cvičení s dětmi a miminky

Bc. Zuzana Švarcová

lektorka francouzského jazyka

Milada Tomková

Lektorka keramiky

Aksel Vartazaryan

lektor klubových kroužků deskových her (Pokémon, Magic the Gathering)

Filip Vopálenský

lektor kytary

Bc. Tomáš Vrobel

lektor Kroužku mladých hasičů

zdravotnický záchranář, student magisterského oboru Bezpečnost a obrana

Vít Vyoral

lektor klavíru

Mgr. Diana Walsh

Lektorka Jógy

Jiří Ziegelheim

lektor příměstských táborů

Jindřich Ziegelheim

lektor bojového umění - Kendó

Jana Ziegelheimová

lektorka bojového umění - Kendó

Aktuality

Zájmové kroužky pořádané Domem dětí a mládeže Praha 6 - Suchdol budou postupně zveřejňovány na webových stránkách ddmsuchdol.cz od 17. 6. 2024. Přihlášky do Miniškolky Cvrčci budou k dispozici od 3. 6. 2024
zobrazit archiv

Zřizovatel

Zřizovatel příspěvkové organizace Hlavní město Praha

Praha

Domeček roste

EU

Projekt DOMEČEK ROSTE je spolufinancován Evropskou unií.

Více o projektu