Dětský tábor Jitřenka

Termín: 17. - 28.08.2024 11:00

Vítejte na letním táboře Jitřenka. S pořádáním táborů máme letité zkušenosti a naší prioritou jsou vaše děti. Jsme hrdí na to, že jsme jim schopni nabídnout nezapomenutelný letní zážitek.

Náš tým tvoří proškolení a zkušení vedoucí, kteří jsou oddaní tomu, aby si vaše ratolesti užily tábor co nejvíce. Každý den připravují zajímavý a vzdělávací program, který je plný her a dobrodružství. Práce s dětmi celý náš tým velice baví. Základem je bezpečnost, podpora samostatnosti a rozvoj týmového ducha. Náš tábor provází takzvaná celotáborová hra (neboli CTH). Tato hra je vytvořena tak, aby děti propojila, povzbudila spolupráci a rozvíjela jejich kreativitu. Děti jsou vtáhnuty do napínavého příběhu, kde musí řešit záhady, plnit úkoly a spolupracovat na dosažení společného cíle.


Připravujeme pro vás víkend rodičů s dětmi, kde budete mít možnost poznat tým, který se bude starat o vaše ratolesti během tábora. Čeká vás ukázka táborového programu se spoustou zábavy a her. Cena a termín budou včas upřesněny. Předpokládané uskutečnění orientačně plánujeme v průběhu května/června v místě konání tábora.

Veškeré dotazy vám zodpoví vedení tábora na e-mailu info@taborjitrenka.cz, nebo níže uvedeném telefonním čísle.Věk: 5 až 18 let

Max. počet účastníků: 60
Počet volných míst: 54

Typ tábora: klasický

Město: 572 01 Stašov – Polička
Oblast: pardubický Kraj
Stát: Česká republika

Cena pro pražské účastníky: 6900 Kč
Cena pro mimopražské účastníky: 6900 Kč
Cena za den: 575 Kč
Poznámka k ceně: Je možná autobusová doprava z Prahy, není však v ceně poukazu.
Cena zahrnuje: Pedagogický dozor, péči zdravotníků, stravu, ubytování, energie

Kontaktní osoba: Hlavní vedoucí – Josef Tošovský, Zástupce hlavního vedoucího – Romana Horčičková
Telefon: 733 107 286

Aktuality

Zřizovatel

Zřizovatel příspěvkové organizace Hlavní město Praha

Praha

Domeček roste

EU

Projekt DOMEČEK ROSTE je spolufinancován Evropskou unií.

Více o projektu