Podívejte se na akce, které vás teprve čekají.

DDM se zúčastní. Získáte zde veškeré informace o kroužcích a akcích našeho Domečku. Navíc si budete moci vyrobit na našem plackovači přívěšek na klíče nebo batoh. Náš stánek bude fungovat od 13 do 17h. Těšíme se :-)
Přijďte si vybrat kroužek, zasportovat si nebo něco vyrobit na již tradiční akci DDM k zahájení nového školního roku.
Zábavné odpoledne s mořskou tématikou pro malé i velké. Můžete se těšit na klasické i neobvyklé aktivity, smaltování, trampolínu a další.
Turnaj ve hře Pokémon TCG. Přijďte na přátelské klání k nám do Klubu DDM ve Stehlíkově ulici. S sebou svůj balíček, dobrou náladu a chuť si porovnat sílu s kamarády. Rozhodčím akce je Danilo Spirito, který vede zájmový útvar Pokémon klub.
Zveme Vás na závěrečné taneční a hudební vystoupení našeho Domečku.
Přijďte si dát dobrou kávu a záhrát si Dračí doupě. Akce je pro všechny, které zajímá, co Dračák vlastně je, i pro ty ostřílené hráče, kteří hledají novou skupinu, se kterou hrát. Malé občerstvení v ceně. Kostky rádi zapůjčíme, nepotřebuje si přinést vůbec nic, jen sebe.
Rezervace na kroužky 2022/23 spuštěna. Seznam kroužků najdete v sekci "kroužky".
Přijďte si dát dobrou kávu a záhrát si Dračí doupě. Akce je pro všechny, které zajímá, co Dračák vlastně je, i pro ty ostřílené hráče, kteří hledají novou skupinu, se kterou hrát. Malé občerstvení v ceně. Kostky rádi zapůjčíme, nepotřebuje si přinést vůbec nic, jen sebe. Hra probíhá v anglickém jazyce.
Pojďme si společně vytvořit májovou dekoraci. Můžete se těšit na keramické tvoření pod vedením lektorek Ivy a Kláry. Akce je vhodná pro rodiny, děti od pěti do osmi let se mohou akce zúčastnit pouze s doprovodem dospělé osoby.
V pořadí třetí modelářský workshop, který pořádáme. Tentokrát je výběr miniatury zcela na účastnících.
Sportovní odpoledne na Minigolfu!
Výtvarná a sportovní stanoviště na tradiční akci pořádané Městskou částí Praha 6 - Suchdol
Přijďte si vyzkoušet deskovky u nás v klubu. Máme náročnější jako je Root, Mysterium i jednoduché a zábavné jako je Maškaráda. Zkusit si můžete rodinné hry, strategické, nebo třeba kooperativní. Vyberou si starší i nejmenší. Stačí jen otevřít krabici a užít si příjemné únorové odpoledne.
Jumparéna pro všechny malé i velké!
Pojďme si společně vytvořit jarní dekoraci. Můžete se těšit na keramické tvoření pod vedením lektorek Ivy a Kláry. Akce je vhodná pro rodiny, děti od pěti do osmi let se mohou akce zúčastnit pouze s doprovodem dospělé osoby.
QRkódová hra, tentokrát tématizována do světa Pokémonů a jejich trenérů. Z jednoho místa se můžete projít třemi různými směry. Stezkami Vás tentokrát budou provázet tři různí Pokémoni a na konci na všechny čeká odměna. Můžete si projít všechny tři stezky, úkoly jsou pokaždé jiné. Nutný mobilní telefon se schopností číst QR kódy a internetovým připojením. V případě přihlášení více týmu, stačí napsat jednoho kvůli kontaktům. Do kolonky jméno napište do závorky počet dětí, kteří s dospělou osobou půjdou, například: Jana Buchtová (3).
Velikonoce na obzoru! Zveme Vás na výtvarné dílny, pletení pomlázek, hraní deskových her a hledání velikonočního vajíčka!
Velikonoce na obzoru! Zveme Vás na výtvarné dílny, pletení pomlázek, hraní deskových her a hledání velikonočního vajíčka!
Pojeďte s námi za poznáním Historického města Tábora! Čeká nás Husitské muzeum, Muzeum čokolády, Muzeum lega nebo Zoo dle výběru dětí.
Autodráha pro všechny malé i velké děti.
Přijďte si vyrobit náušnice se šperkařkou Šárkou, která se s vámi podělí o kouzlo drátkování.
Přijďte si dát dobrou kávu a záhrát si Dračí doupě. Akce je pro všechny, které zajímá, co Dračák vlastně je, i pro ty ostřílené hráče, kteří hledají novou skupinu, se kterou hrát. Malé občerstvení v ceně. Kostky rádi zapůjčíme, nepotřebuje si přinést vůbec nic, jen sebe. Hra probíhá v anglickém jazyce.
Ve dnech 5. a 6. 4. 2022 proběhnou na Základní škole Mikoláše Alše zápisy do prvních tříd. Vlivem toho bude celá stará budova školy odpoledne uzavřena a to vč. gymnastického sálu. Sledujte, prosím, své emailové schránky. V případě, že nebude váš zájmový kroužek, který v těchto prostorách probíhá, možné přesunout ven, bude v tomto termínu bohužel zrušen.
Přijďte s Námi zahnat zimu a oslavit jarní neděli v duchu lidových zvyků. Naše DDM bude mít na starosti kreativní dílnu na výrobu jarních "klíčů" na odemknutí pomyslných dveří pro příchod jara.
Deskoherní odpoledne a večer v klubu DDM: Přijďte si vyzkoušet Fuji Koro, Kartografy nebo si jen odpočinout u Bangu a Výbušných koťátek. Pro milovníky her na hrdiny máme Karak, Andor a dokonce i Munchkin Dungeon.
Pusť si jaro do svého pokoje!
Na dnu otevřených dveří ZŠ Mikoláše Alše můžete vidět i náš stánek, kde budeme prezentovat naši činnost.
Pojďme si společně vytvořit velikonoční dekoraci. Můžete se těšit na keramické tvoření pod vedením lektorek Ivy a Kláry. Akce je vhodná pro rodiny, děti od pěti do osmi let se mohou akce zúčastnit pouze s doprovodem dospělé osoby.
Ukázková hodina našeho nového kroužku grafiky. Lektor provede účastníky základy práce s programem Adobe Photoshop Elements, který máme v DDM k dispozici pro naše kroužky. Všichni si budou moci připravit jednoduché logo, odstraní pozadí tak, aby je mohli přidat na fotku nebo obrázek.
V pořadí druhý modelářský workshop. Tentokrát zaměřen na zvířata, příšery a fantasy stvoření. Lektor - modelář mluví pouze anglicky.
Pojďme se společně rozloučit se zimou. Můžete se těšit na keramické tvoření pod vedením lektorek Ivy a Kláry. Akce je vhodná pro rodiny, děti od pěti do osmi let se mohou akce zúčastnit pouze s doprovodem dospělé osoby.
Přijďte si vyzkoušet deskovky u nás v klubu. Máme náročnější jako je Root, Mysterium i jednoduché a zábavné jako je Maškaráda. Zkusit si můžete rodinné hry, strategické, nebo třeba kooperativní. Vyberou si starší i nejmenší. Stačí jen otevřít krabici a užít si příjemné únorové odpoledne.
Už víš, komu daruješ srdce z lásky na sv. Valentýna?
Pro všechny kluky a holky, kteří nechtějí sedět doma.
Přijď si zahrát v rámci akce Noc a Den v domečku hry a vyzkoušet si zajímavé dílny, které jsou pro Tebe připravené!
Pro všechny milovníky dračáku, kteří mají volno. Jde o jednorázové hraní s vlastním příběhem. Připojení přes discord.
Čeká nás dobrodružná noc plná her a zábavy!
Pojď si s námi zajezdit na autodráhu! (pouštění autíček)
Malá veřejná ochutnávka nového kroužku Lego English pro všechny, kteří mají rádi LEGO a chtějí se naučit stavět z kostek podle plánů, bez plánů, vymýšlet vlastní modely ze zbytků, které doma zbydou v krabici. Kroužek vede anglicky mluvící lektor, tedy děti se přirozeně budou učit anglicky.
Modelářská workshop pro všechny, kteří mají rádi figurativní modelařinu, případně rádi hrají RPG hry a chtějí si vytvořit svou vlastní postavu a tím si malování zkusit poprvé.
Laser game pro všechny hravé holky a kluky!
Hradní čaroděj se nepohodl s králem a byl vyhoštěn. Ve vzteku proklel království a na první den nového roku nevyšlo slunce... Povede se vybraným hrdinům království zachránit?
Rudolf, první sob se ztratil a není k nalezení. Vánoční skřítci se jej snaží najít, ale bezúspěšně. Zcela zoufalí se obrátí na naši družinu a požádají ji o pomoc. Podaří se hrdinům ztraceného soba nalézt? Kdo celou taškařici způsobil?
Přijďte se na chvíli zastavit v předvánočním shonu a užijte si odpoledne s deskovkami. Už teď nakupujeme do naší knihovničky nové kousky a budeme je potřebovat vyzkoušet. :) Na akci je nutné přihlášení a doložení OTN podle obvyklých pravidel vstupu na akce či do restaurace.
Vánoční vystoupení - bohužel bez diváků / natáčení videa
Přijďte si s námi užít předvánoční čas a vyrobit si originální visačky na dárky, dárkové taštičky a naučit se zabalit dárečky od krabice přes ponožky až po láhev vína.
Přijďte si k nám užít zimní podvečer a vyrobte si přáníčka pro Vaše blízké!
Vánoční dílna pro dospělé. Přijďte si užít Vánoční keramické tvoření pod rukou naší hlavní keramičky Ivy Drgáčové. Akce je vzhledem k času pro dospělé. Výrobky by měli být připravené před Vánoci k vyzvednutí.
Přijďte se s námi těšit na Vánoční svátky a tvořit Vánoční dekorace na první adventní neděli! Těší se na Vás naše keramičky Iva Drgáčová a Anna Dušková, které u nás vedou kroužky. Akce je vhodná pro rodiny, děti od čtyř do osmi let se mohou akce účastnit pouze s doprovodem.
Těšíte se na Ježíška? Přijďte si vyrobit stříhací adventní kalendář a balící papír na dárečky!
Máte rádi deskovky, nebo jen přemýšlíte čím si zpříjemnit domácí chvilky? Přijďte si k nám zahrát a vyzkoušet deskové i karetní hry!
Víkendové taneční soustředění pro děti z našich tanečních kroužků
Vystoupení DDM Suchdol na Adventních trzích pořádaných neziskovou organizací LOVI a Místní veřejnou knihovnou Praha- Suchdol.
Znáte karetní hru BANG? Přijďte na turnaj porovnat své síly :) Kdo z účastníků se umí nejlépe zhostit role šerifa, bandity nebo odpadlíka? Čeká na Vás pravý turnaj, ceny a hlavně spoustu zábavy, kterou tato hra přináší.
Těšíte se na Ježíška? Přijďte si vyrobit stříhací adventní kalendář a balící papír na dárečky!
Přátele, odpočiňte si od školy, mobilů, tabletů a jiného! Pojďte si s námi zahrát bowling! Pro "mistra" je připravená drobná odměna. Cena: 70 Kč Věk: 6-15 let Dle počtu přihlášených přizpůsobíme počet drah, prosím, o přihlášení na sport@ddmsuchdol.cz
Přijďte si s námi užít podvečer, při kterém se dozvíte spoustu zajímavých informací z oboru moderní zdravé výživy. Večerem vás bude provázet certifikovaná výživová poradkyně a koučka Kamila Černá
"Staň se hrdinou v superhrdinské škole. Nauč se dávat první pomoc jako člen týmu Avengers. Aby se z Tebe stal Avenger, musíš plnit úkoly a mise, při kterých budeš zachraňovat superhrdiny bojující proti silám zla. Skrze tyto úkoly se naučíš veškeré záchranářské dovednosti, které hrdina, jako jsi Ty, potřebuje. Tak neváhej a přijď, Avengers čekají na Tvou pomoc."
Ačkoliv letos nemůžeme uspořádat klasický Halloween, na který jste u nás zvyklí, snažili jsme vymyslet alternativu, jak s vámi a vašimi dětmi prožít strašidelný večer plný zábavy a příšer!
Přichází čas duchů a dušiček. Přijďte propadnout halloweenké atmosféře a vytvořte si krásné keramické dekorace- veselé bubáky, děsuplné dýně a vyšklebené kostrouny. Pro náročné chystáme kousky inspirované Mexikem.
Milé děti, přijďte si s Aničkou a Pavlínkou vyrobit strašidelné dekorace na období Halloweenu!
Deskohraní v KLUBU DDM, kde si budete moci zahrát originální deskové hry. Deskohraní povede naše interní pracovnice a lektorka Jana Buchtová.
Deskohraní v KLUBU DDM, kde si budete moci zahrát originální deskové hry. Deskohraní povede naše interní pracovnice a lektorka Jana Buchtová.
Přijďte si vybrat kroužek, zasportovat si a něco vyrobit na první akci DDM v novém školním roce!
DDM Suchdol opět otevírá své brány a zahajuje pravidelnou činnost pro rok 2021/22
Přijďte společně strávit červencový podvečer hraním deskových her v čerstvě zrekonstruovaného klubu. Toto deskohraní konáme tradičně ve spolupráci s Pupenem a nově i Suchdolským šachovým klubem.
Spouštíme již třetí geolokační QR kódovou hru pro rodiny! Nechte se vtáhnout do magického světa Lewise Carola! Červená královna ukryla všechn kouzelný písek do svého trezoru. Naštěstí Alenčini přátelé mohou pomoci s vyluštěním číselné kombinace!
Discgolf pro všechny malé i velké sportovce!
Přijďte si zahrát deskovky! Akci pořádáme společně se studentskou organizací PUPEN. Budete si moci zapůjčit s našich společných knihoven klasiku jako jsou třeba Osadníci z Katanu, nebo se vyzkoušet méně známé, přesto skvělé hry jako je Smallworld, 10 minutes Heist, Výbušná koťátka a mnohé další. Hry Vám rádi vysvětlíme a poradíme výběrem. :)
Rádi vyrábíte? V tom případě je tato akce přesně pro Vás. V pondělí si u nás můžete vyzvednout balíček s materiálem na výrobu čarodějnice. Dále k němu naše keramička Iva připravila podrobný návod, který je k nahlédnutí v příloze zde, ale můžete jej dostat vytištěný s sebou. Doma si čarodějnici vyrobíte, donesete do DDM a my Vám ji v keramické peci vypálíme.
Vezmi svého oblíbeného kamaráda a vydej se společně s ním po stopách pandy plyšové!
Na Suchdole se objevil zloděj, který nám ukradl jaro! Pomůžete nám s jeho dopadením?
Ať si malý nebo velký, přijmi naši sportovní výzvu, opusť brány svého domova a vyraž ven!
Online dílna. Co je třeba si obstarat, najdete ve článku dole. https://meet.google.com/oor-bxop-ffn
Vydej se na dobrodružnou cestu, najdi dračí vejce a staň se profesionálním trenérem draků!
Rádi vyrábíte? V tom případě je tato akce přesně pro Vás. V pondělí si u nás můžete vyzvednout balíček s materiálem na výrobu velikonoční slepičky. Dále k němu naše keramička Iva připravila podrobný návod, který je k nahlédnutí v příloze zde, ale můžete jej dostat vytištěný s sebou. Doma si slepičku vyrobíte, donesete do DDM a my Vám ji v keramické peci vypálíme.
Vyzvedávání vypálené keramiky - skřítci K vyzvednutí po telefonické domluvě na čísle: 773 774 824
Lekce jógy jsou určené pro dospělé a jsou vhodné i pro začátečníky, kteří nemají s jógou zkušenosti! Součástí každé lekce jsou dechová cvičení, opakované Pozdravy slunci a závěrečná relaxace. Nejsou vhodné pro těhotné a pro osoby s velkými zdravotními problémy. Na lekce potřebujete pohodlné oblečení a neklouzavou podložku (jógamatku, karimatku), cvičení je ideální provádět na boso. Před lekcí je vhodné minimálně 2 hodiny nejíst. Před každou lekcí obdržíte na email link, na který se přihlásíte. Je třeba se dostavit 30-15 min před zahájením lekce a mít zapnutou kameru. Začínáme ve čtvrtek 18.3.2021 od 19 hod. Lekce jsou určeny všem zájemcům a je možné se přihlásit i v průběhu kurzu. Cena 400 Kč / 5 lekcí.
Připravili jsme pro vás několik akcí. Všechny probíhají buď online nebo v terénu, kde si sami budete řešit připravené úkoly. Postupně zde budeme uveřejňovat podrobnosti a možnosti, jak se zapojit.
Sociální síť TikTok hýbe světem! Pojďme tedy společně rozhýbat tělo a natočit taneční kreace na různých místech na Suchdole!
Chodíte rádi na procházky? Poznáváte rádi zajímavá místa? Máte rádi schovávačky? Právě pro vás je tu naše suchdolská fotopoznávačka!
Rádi vyrábíte? V tom případě je tato akce přesně pro Vás. V pondělí si u nás můžete vyzvednout balíček s materiálem na výrobu květináče v podobě skřítka. Dále k němu naše keramička Iva připravila podrobný návod, který je k nahlédnutí v příloze zde, ale můžete jej dostat vytištěný s sebou. Doma si květináč vyrobíte, donesete do DDM a my Vám jej v keramické peci vypálíme.
Proměňme se na chvíli v hobity a vyrazme spolu za dobrodružstvím! Když se nemůžeme potkat osobně, alespoň online ve Středozemi. Akce je plánovaná na dvě a půl hodiny.
Pro velký zájem znovu spouštíme! Připravili jsme pro Vás jedinečnou šifrovací hru, do které se může zapojit celá rodina!
Máte chuť se dozvědět něco nového z říše zvířat? Nebo si chcete o zvířátkách jen popovídat a na něco se zeptat? "Nevažte se a přihlaste se" :)
Vydejte se s námi na dobrodružnou výpravu po Suchdole!
Od 4. 1. 2021 máme opět zavřeno! Vedoucí odd. Vás kontaktují e-mailem.
Silvestr společně se zábavnou hrou DRAČÍ DOUPĚ! Užijte si s námi dvě hodinky ze silvestrovského dne!
Příjemné prožití vánočních svátků a úspěšný start do Nového roku 2021!
Omezení provozu škol a školských zařízení od 21. 12. 2020
Přijďte si k nám do KLUBU užít předvánoční podvečer plný zábavných deskových her!
Přijďte si k nám užít zimní odpoledne a vyrobte si originálního vánočního skřítka!
Přijďte si k nám užít zimní dopoledne a vyrobte si něco krásného z keramiky pro Vaše blízké! 1. blok 9.30 - 10.15h 2. blok 10.30-11.15h
Přijďte si k nám užít zimní podvečer a vyrobte andělíčky pro Vaše blízké!
Přijďte si k nám užít zimní podvečer a vyrobte si přáníčka pro Vaše blízké!
Prezenční činnost našich kroužků zahajujeme již 7. 12. 2020 ↓↓↓ více info!
Dílna zrušena z důvodu opatření PES - pro DDM platí stupeň 3 od pondělí 7.12.
Zveřejňujeme pro Vás a Vaše děti spoustu zajímavých aktivit a článků!
Vybíráme oblečení a potřebné věci pro lidi, kteří to potřebují!
!Novinky! ohledně provozu DDM Suchdol
Nutná rezervace na danou hodinu! 1h / 10 lidí (dětí) ↓ Více info v popisu!
Pomůžeme Vám!
Přijďte na rodinnou šifrovací hru! Přijďte na venkovní šifrovací hru, při které si procvičíte své mozkové závity, užijete zábavné úkoly a krásně se projdete a užijete si spoustu zábavy.
Přichází čas duchů a dušiček. Přijďte propadnout halloweenké atmosféře a vytvořte si krásné keramické dekorace- veselé bubáky, děsuplné dýně a vyšklebené kostrouny. Pro náročné chystáme kousky inspirované Mexikem. V TENTO TERMÍMN JEN AKCE BOHUŽEL NAŘÍZENÍM HYGIENY ZRUŠENA. BUDEME SE SNAŽIT PODOBNOU DÍLNU USPOŘÁDAT V NEJBLIŽŠÍM MOŽNÉM TERMÍNU.
Vzhledem k vyjádření KHS hl.m. Prahy, bude naše kompletní činnost PŘERUŠENA na 14 dní (tj. 5. - 18. 10. 2020)
Týden Sokol Spolu v pohybu je tradiční akcí. Na jeden týden v roce spojí sokolské jednoty své síly a dají veřejnosti vědět, že Sokol žije! V letošním roce se naše DDM podílí na organizaci této skvělé sportovní akce!
Přijďte si vybrat kroužek, zasportovat si a něco vyrobit na první akci DDM v novém školním roce!
Hurá! Rok 2020/21 v našem DDM začíná už 14 září!
Snažíme se na 100%! Prosíme o přečtení :)
Jak se přihlásit na kroužek, dotazy a ukázky kroužků? Info níže...
Alikvotní část plateb za 2. pololetí budeme našim účastníkům vracet, ač manuál MŠMT uvádí, že na vratky není právní nárok. Čtěte dál.
Vážení a milí příznivci DDM Suchdol, od dnešního dne pomalu, ale jistě startujeme...❤️ ..ale POZOR! ✔️Ne každý kroužek se znovu-otevřel! (informace byste měli dostat e-mailem či si ověřte na www.ddmsuchdol.cz v sekci "kroužky", kde před názvem kroužku je buď datum, kdy kroužek znovu začíná či "NEOBNOVENO") → Pokud jste ještě informaci neobdrželi, prosíme VYDRŽTE!!! Vše je v řešení a snažíme se pro Vás otevřít většinu kroužků! ❗️ ✔️Ne každý kroužek začíná již tento týden, některé až ten další! Je třeba hlídat e-mail či webové stránky! (A proč to tak je? Spoustu kroužků máme na jiné budově, kde nezáleží pouze na nás.) Kroužky, které jsou obnoveny, poběží do 30.6.
Sledujte naší Facebookovou stránku @domeceksuchdol (Dům dětí a mládeže Praha - Suchdol)
DDM Suchdol se připojil k celorepublikovému portálu https://mitkamjit.cz, kde sdílíme i naše aktivity. Je tam toho hodně, třeba vás něco zaujme. Přejeme pevné zdraví
A je tu další výzva- pro radost babičkám a dědečkům!
Máme tu další výzvu! Mrkni, jaká to je!
Přijďte s námi zahnat zimu a oslavit poslední březnovou neděli v duchu lidových zvyků. Naše DDM bude mít na starosti kreativní dílnu s výrobou větrníků do průvodu.
Máme tu další skvělou výzvu! Zapojte se!
Tak trochu netradiční sportování! Ž e se nedá s X-BOXEM sportovat? Ale dá..a pořádně :)
Další výzva je tu!
Další výzva je tu! Hurá, tentokrát hudební
Máme tu třetí výzvu! Zapojíte se?
Překvapte a pošlete letos k Velikonocům originální přáníčko místo pouhé sms!
Druhá výzva pro děti je tu!
Poďte se s námi společně zabavit a zahnat domácí nudu! ❤️
Toto je předběžný soupis tanečních soutěží na rok 2020!
Máte rádi deskové hry? Přihlašte se do našeho klubu deskových her, který je ZDARMA! Máme připraveno více jak 30 různých deskových her a na své si přijde každý.
Z DŮVODU NAŘÍZENÍ VLÁDY SE AKCE ODKLÁDÁ, PROZATÍM NENÍ URČEN PŘESNÝ TERMÍN. Ve spletitém příběhu ze Středozemě zastávají hobiti nezastupitelnou roli. Pokud překonají svou vlastní pohodlnost a překročí hranice Kraje, snadno se mohou stát účastníky zásadních událostí. Jako hobiti jsou k tomu předurčení. Jen díky jejich houževnatosti a překvapivé obratnosti dokáží čelit protivníkům, o kterých se jim v Hobitíně nebo Velké Kopanině nikdy ani nezdálo. Hobiti, jako hrdé následníky vašich prarodičů a praprarodičů vás Gondor v tuto temnou hodinu potřebuje! Cesta do hlavního města na vrchu Vítkov je plná nástrah, kterým bude třeba čelit. Po cestě vás budou všelijaké bytosti zkoušet, trápit, soutěžit s vámi, vy ale musíte vytrvat. Prokažte svou houževnatost a přidejte se k jednomu z důležitých míst, které brání svět takový, jaký ho známe. Přidejte se ke Společenstvu!
Vážení rodiče a účastníci zájmové činnosti v DDM, s platností od 12. 3. 2020 do odvolání přerušuji všechny typy činností našeho školského zařízení. Jana Němcová, řed. DDM
Na svém podvečerním jednání 10. 3. 2020 Bezpečnostní rada Hlavního města Prahy v tuto chvíli nedoporučila uzavření základních uměleckých škol ani domů dětí a mládeže. Toto doporučení je v rozporu s dopisem MŠMT číslo jednací MSMT-11703/2020-1 ze dne 10. 3. 2020, kde je u školních klubů a středisek volného času (DDM) uvedeno, že přestože se jich Mimořádné opatření přímo nedotýká, doporučuje MŠMT provoz přerušit nebo omezit v maximální možné míře. DDM Suchdol při řešení současného stavu dne 10. 3. 2020 respektoval doporučení MŠMT a činnost zájmových útvarů, kroužků a Hlídáníčka přerušil do doby odvolání mimořádných opatření. Vzhledem k tomu, že naším zřizovatelem je Hlavní město Praha, respektujeme doporučení zřizovatele. Abychom nová doporučení organizačně zvládli, nebude ve středu 11. 3. 2020 probíhat žádná činnost na žádném z pracovišť DDM. Od čtvrtka 12. 3. 2020 bude probíhat činnost zájmových útvarů pouze v budově Rohová 540/4 a v klubu Stehlíkova. Je možné, že některé kroužky zde stejně neproběhnou neboť někteří naši lektoři díky uzavření internátů museli odjet domů. Budeme Vás informovat e-mailem. Nebude probíhat žádná z činností na pracovišti ZŠ Suchdol ani na dalších ZŠ v Praze 6 (v tělocvičnách a sportovních halách). Školy jsou uzavřeny. V našich zájmových útvarech, kroužcích se mnohdy scházejí děti i z více tříd i více základních škol najednou. Žádáme Vás pro to , aby všichni účastnicí našich zájmových útvarů dodržovali základní hygienická pravidla bránící šíření infekce. Předpokládám, že u dětských účastníků je ještě jednou proberete doma. Neposílejte k nám na kroužky děti s horečkou či jinými příznaky chřipkového či jiného onemocnění. O dalších opařeních vás budeme informovat podle vývoje situace a dalších doporučení od zřizovatele.
Vážení rodiče a účastníci zájmové činnosti v DDM, opatření a organizaci související se zrušením kroužků se dozvíte v nejbližší možné době (předpoklad dnešní podvečer, po jednání Bezpečnostní rady hlavního města Prahy), zde i na našem webu. Prosím nevolejte nám, řešíme situaci.
V době jarních prázdnin se nekonají pravidelné kroužky a kluby. Užijte si prázdniny!
Večer určený výhradně pro ženy! Pojďme si milé dámy udělat příjemný večer u dobré kávy ...
Znáte karetní hru BANG? My jsme pro Vás připravili turnaj v této parádní karetní hře, která je určena snad všem věkovým kategoriím.
PŘESPÁNÍ OBSAZENO! - Noc domečků 2020 - Akce, kdy všechny pražské domy dětí a mládeže otevřou své brány! Naším tématem je "Noc v muzeu" - u nás historie ožívá! ⌛️
Přejeme krásné Vánoce a šťastný Nový rok!
Vystoupení všech tanečních souborů DDM, hudebníků a dramatického kroužku!
Mrkněte, kdy bude vystupovat Vaše dítko!
Adventní tvoření - výroba vánoční výzdoby a drobných dárečků.
Adventní tvoření - výroba vánoční výzdoby a drobných dárečků.
Navšivte náš Zookoutek plný domácích mazlíčků.
Vyrobte si originální dárek, který potěší každého. Tvořivosti se zde meze nekladou!
U adventního stolu můžete zazářit novými náušnicemi a také obdarovat ostatní...
Přijďte si vytvořit krásný vánoční dárek pro své blízké!
Naše HipHop junioři vystoupí v Grand hotelu Bohemia!
Zpestřete si druhou adventní neděli výrobou tří různých vánočních ozdob.
Zpestřete si druhou adventní neděli výrobou minialba na fotky.
Když placku, tak pořádnou nebo takovou, kterou nikdo nemá...
Mikuláš, čert i anděl přijdou opět do Klubu DDM!
Vyrobte si originální dárek, který potěší každého. Tvořivosti se zde meze nekladou!
Co není potisknuté, není IN :-) Sítotiskovou techniku si můžete zkusit na jakýkoli Vámi přinesený textil, nebo si zakoupit u lektora látkovou tašku přes rameno.
Pojďte si vyrobit netradiční adventní kalendář!
Přijďte si ozdobit oblečení cool doplňky a buďte nepřehlédnutelní!
Vystoupení DDM Suchdol na Adventních trzích pořádaných neziskovou organizací LOVI a Místní veřejnou knihovnou Praha- Suchdol.
Přijďte fandit dětem z naší městské části Praha - Suchdol v gymnastických amatérských závodech.
Vyrobte si originální dárek, který potěší každého. Tvořivosti se zde meze nekladou!
Navšivte náš Zookoutek plný domácích mazlíčků.
Není krabička jako krabička... Vyrobte si originální krabičky do kterých můžete dát výjimečný dárek, který potěší každého. Krabička Vám může také sloužit jako dekorace nebo úschovna na flash disky.
Vyrobíte si hned několik dárků, šperk a potisk na Vaše oblečení nebo lze u nás zakoupit látkové předměty.
Máte rádi film Jak vycvičit draka? A znáte ho dobře? Přijďte si s námi zasoutěžit v našem kvízu!
Vyrobte si originální dárek, který potěší každého. Tvořivosti se zde meze nekladou!
Vyrobte si nádhernou brož na Váš kabát, kabelku, batoh nebo šálu. Také jako dárek jistě potěší všechny kolem Vás.
Předvánoční scrapbookingová dílna na klubu....
V době podzimních prázdnin připravujeme příměstský přírodovědný tábor (info a přihlášky najdete ve složce tábory), volnočasový klub a v době ředitelského volna na ZŠ M. Alše nezapoměnte na kroužky z DDM, které volno nemají :-)
O podzimních prázdninách pro Vás bude klub stále otevřen a to od 10:00 - 16:00. Není nutno se nahlašovat. Klub otevřených dveří. Přijďte si zahrát šipky, kulečník, fotbálek..na x-boxu, nintendu, nebo playstationu!
..aneb pojďme se společně bát!
Navšivte náš Zookoutek plný domácích mazlíčků.
Vyrobte si originální dárek, který potěší každého. Tvořivosti se zde meze nekladou!
DDM podpoří tuto akci svými sportovními aktivitami. Těšíme se na Vás :-)
Vyrobte si originální dárek, který potěší každého. Tvořivosti se zde meze nekladou!
PŘESPÁVAČKA! Pojď se bavit, pojď se smát! Malování na obličej, balonkování, promítání filmu a spoustu jiné zábavy!
DDM se zúčastní také této super akce se svým stánkem. Těšíme se na Vás :-)
Jako každý rok se DDM podílí na akci s názvem Suchdolské Alšoviny! Tentokráte s názvem: Suchdolské Alšoviny aneb cesta do středověku... Odpoledne plné zábavy, her, vyrábění a zajímavých vystoupení.
DDM se bude také zúčastňovat programu a kromě informací o kroužcích si můžete vyrobit scrapbookingovou záložku do knihy, učebnice či jako dárek. Stánek bude fungovat od 13 do 17h. Těšíme se :-)
Přijďte si vybrat kroužek, něco pěkného si vyrobit a zasoutěžit si na naší letošní první akci DDM !!!
Hurá! Je tu nový školní rooook! Začínáme 16. 9. 2019
Vydáme se po stopách Indiánů... akce je určena pro děti ve věku 7 - 14 let
Že u nás nemáme moře? Nevadí - my si tu super atmosféru vytvoříme! Akce určena pro děti ve věku 7 - 14 let.
Dívčí pyžamová párty pro dívky od 7 - 14 let, se vším, co k tomu patří!
Že zatím nevíte, jak budou vaše děti trávit léto 2019? Máme pro Vás pár skvělých návrhů. Užijte si léto s DDM Suchdol!
Mrkněte se na fotky z táborů 2019! Najdete je v sekci "Fotky"
Ukázky a workshopy netradičních sportů. Skateboarding, Skimboarding, Kanjam, spikeball, crossnet a spousta dalších.  Na místě budou fitness trenéří, kteří zdarma provedou diagnostiku vašeho pohybového aparátu, pomocí cviků a poradí jak zlepšit vaší kondici. Dozvíte se vaše případné svalové disbalance a co s tím dělat. Navíc budou k dispozici masáže a kineziotaping! To vše zdarma. Akce je určena mládeži a dospělým.
PŘESPÁVAČKA V KLUBU - pojďme si udělat párty, pro účastníky ve věku 7 až 15 let
Zakončení školního roku s DDM Suchdol!
Přihlašování, respektive nyní jen rezervace kroužků, je v plném proudu! Najděte novou a stále se doplňující nabídku v sekci kroužky :) Zatím bereme rezervace, přihlášky se budou řešit, až bude znám čas a místo konání. Pokud Vám přišel e-mail o přijetí rezervace, ozveme se Vám koncem srpna, ne do 3 dnů, jak je v emailu napsáno. To platí až ve školním roce. Pokud jste nedostali automaticky vygenerovaný email o přijetí rezervace postupujte podle návodu v sekci aktuality.
HARRY POTTER KVÍZ aneb, kolik toho znáš o světě kouzel?
Scrapbooking je nádherná výtvarná technika zaměřená na vyrábění a zdobení z papíru. Je vhodná pro začátečníky i pokročilé tvořilky.
Zveme všechny malé i velké hudebníky na neformální posezení u táborového ohně. Cílem akce je zahrát si na kytaru a jiné nástroje, zazpívat si, mít dobrou náladu a bavit se. Sebou si vezměte hudební nástroj, buřta a něco k němu, možná teplé oblečení :)
Kam o víkendu s rodinou? Na Výstavišti v Praze 7 bude na jednom místě spoustu organizací, spolků a klubů, které budou nabízet své tábory, akce na léto a zájmovou činnost na další školní rok.
Scrapbooking je nádherná výtvarná technika zaměřená na vyrábění a zdobení z papíru. Je vhodná pro začátečníky i pokročilé tvořilky.
Tradiční akce parním vlakem do Lhotky u Mělníka bude tentokrát za pohádkami od pana režiséra Václava Vorlíčka. JÍZDENKY NA VLAK JIŽ V PRODEJI V DDM!
Zajímá Tě, co se učí mažoretky? Chceš se stát jednou z nich? Tak přijď na ukázku do DDM Suchdol!
Scrapbooking je nádherná výtvarná technika, kde se meze nekladou ve vyrábění a zdobení z papíru. Je vhodná pro začátečníky i pokročilé "tvořilky".
Přijďte společně s námi si užít Čarodějnice! DDM bude pro děti zajišťovat kreativní dílnu a další zábavný program.
Nalaďte se na Velikonoce v DDM a vyrobte si zde výzdobu!
Scrapbooking je nádherná výtvarná technika zaměřená na vyrábění a zdobení z papíru. Je vhodná pro začátečníky i pokročilé tvořilky.
Chceš hrát na nějaký hudební nástroj a nevíš na který? Přijď na Apríla k nám do DDM si vyzkoušet různé hudební nástroje pod vedením našich lektorů.
Přijďte s Námi zahnat zimu a oslavit první jarní sobotu v duchu lidových zvyků. Naše DDM bude mít na starosti kreativní dílnu na výrobu jarní brože a náhrdelníku/náramku.
Přijďte si to rozdat s kamarády ve stolním fotbálku, kulečníku, ve stolním tenisu, v šipkách, ve vzdušném hokeji či stiga hokeji! Také je tu pro sólo zájemce herní konzole X-Box 360, Nintendo Wii, PS3, PSP a nové počítače...
Otevřeno pro Vás. Vstup volný.
V ZŠ Mikoláše Alše je ředitelské volno, tak co budeš dělat? Přijď na dílny do DDM V Rohové.
V ZŠ Mikoláše Alše je ředitelské volno, tak co budeš dělat? Klub od 9 do 16 hodin - zdarma. Dáme nějaký deskovky? Nebo jen volná zábava?
V ZŠ Mikoláše Alše je ředitelské volno, tak co budeš dělat? Přijď na dílny do DDM V Rohové.
V ZŠ Mikoláše Alše je ředitelské volno, tak co budeš dělat? Klub od 9 do 16 hodin - zdarma Od 13 hodin NOVOROČNÍ TURNAJ VE STOLNÍM FOTBÁLKU Registrace soutěžních dvojic do 12 hodin, drobné odměny + diplomy pro vítěze
MIKULÁŠ, ČERT A ANDĚL přijdou do KLUBU DDM Stehlíkova 928, Suchdol
Nejste přihlášeni v kroužku keramiky a přesto si chcete vyrobit vánoční dárečky, ozdoby, figurky do betlému a plno dalších výrobků podle své fantazie? Máme otevřenou keramickou dílnu vždy v sudé úterý v uvedené datum • 13. 11. • 27. 11. • 11. 12.
Máme pro Vás volná místa v kroužcích: aranžování, herecký kroužek, ukulele, hra na trubku, věda je zábava a další. Projděte si přehled na webu a vyberte si to pravé pro Váše děti!
Tým DDM- Suchdol se na Vás těší na akci XIV. SUCHDOLSKÉ (P)OSVÍCENÍ!
Potkáme se na Alšovinách !
V atriu ZŠ Mikoláše Alše. Hry, soutěže, nabídka kroužků a akcí. Těšíme se na Vás!

Domeček roste

EU

Projekt DOMEČEK ROSTE je spolufinancován Evropskou unií.

Více o projektu